Sadakatsiz 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Sadakatsiz’in yeni bölüm fragmanı

Her çarşamba Kanal D'de ekrana gelen ve çoğu izleyiciyi ekrana bağlayan Sadakatsiz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

0
168

Oldukça heyecanlı ilerleyen dizinin yeni bölümünde Volkan, Asya ve Ali ile tekrardan bir aile olma hayali kurarken Asya’nın tek isteği Ali’nin psikolojisini toparlayabilmektir. Ancak Volkan, oyun oynayarak geçirilen bu geceyi Asya’ya karşı kullanmanın peşindedir.

Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un paylaştığı Sadakatsiz dizisinin kadrosunda Yeliz Kuvancı, Özge Özder, Melis Sezen, Gözde Seda Altuner, Cemal Hünal, Taro Emir Tekin, Burak Sergen ve Alp Akar gibi kuvvetli oyuncular yer almakta. Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünde Keyifli bir gece geçiren Volkan, Asya’ya tekrar aile olabileceklerini düşündüren cümleler kurar. Asya ise bu oyuna gelmez ve Volkan’ın söylediklerini asla ciddiye almaz.

SADAKATSİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

 

Asya, hakkında çıkan haberlerden sonra daha fazla dayanamadı ve en kuvvetli kozunu oynayarak Gönül’e hak ettiği dersi verdi. Selçuk ise Haluk’un oğlu olduğunu açıklayarak herkezin gündemine bomba gibi düştü.

Asya, Selçuk’un bu hamlesinden sonra kendisini hiç beklemediği bir krizin ortasında buldu.

Sinan ile Asya’nın yakınlaşması, Volkan’da kuvvetli hisler uyandırdı. Üzerine Derin de evi terk edince iyice köşeye sıkışan Volkan ne yapacağını bilemez. Bu işin neticesinde bir yandan Derin’in kendini affetmesini sağlamaya çalışırken bir taraftan da Asya’nın Sinan’dan uzaklaşması için elinden gelen her şeyi yapar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here