Ramo 36. yeni bölüm ön izleme sahnesi yayınlandı!

Show TV'nin sevilen dizisi Ramo'nun merakla beklenen 36. Yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Sette yaşanan koronavirüs vakası sebebiyle ekrana 1 hafta ara veren Ramo dizisi yeni bölümüyle seyirci karşısına çıkacak.

0
216

Heyecan dolu gelişmelerin sinyallerini veren Ramo’nun 36. Yeni bölüm ön izleme sahnesinde, Ramo büyük patronları yok etmek için planını yapıyor.

Başrollerini Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Emre Kınay ve İlker Aksum’un paylaştığı Ramo dizisi 19 Mart Cuma akşamı 36. Yeni bölümüyle ekrana gelecek. Ramo’nun yeni bölümüne büyük patronlara karşı olan savaş damga vuracak.

RAMO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıldırım’ın kardeşi Kudret, Ramo’nun karşısına çıkarak ona meydan okudu. Hem kendi gücünü göstermek hem de Ramo’yu test etmek isteyen Kudret’in oyunu, gerilim dolu anların yaşanmasına sebep oldu. Ramo ise testi geçerek kim olduğunu Kudret’e de gösterdi. Ramo’yu yanına alan Kudret, onu bambaşka bir dünyanın içerisine sürükledi. Ramo, Kudret ile beraber masaya oturarak önemli isimlerle tanıştı. Ramo, giderek oyunun içerisine daha da dahil olurken, İstanbul’daki güç savaşlarında yeni bir yola çıktı. yapmış olduğu operasyonla Şerif’i kaçıran Ramo, sistem hakkındaki tüm gerçekleri öğrendi. Şerif’i hain olarak Kudret’in karşısına çıkarınca, sistemde üç büyük patron olduğu ve Şerif’in de bu patronlardan biri olduğunu ortaya çıktı. Yıldırım’dan boşalan yere geçerek patronlardan biri Mazhar olurken, tüm bu yaşananların esasında Ramo’nun planının bir parçası çıkması ise herkesi şoke etti. Ramo, büyük planıyla Mazhar’ın büyük patronlardan biri olmasını sağlarken, kendisi de nihai hedefine ulaşarak üç büyük patronun yüzünü gördü.

Yapımcılığını BKM’nin, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun’un, senaristliğini Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın üstlendiği, Murat Yıldırım’ın ‘Ramo’ karakterine hayat vermiş olduğu Ramo’da; Esra Bilgiç, İlker Aksum, Emre Kınay, Mehmet Yılmaz Ak, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Efsane Odağ gibi oyuncular yer almakta.

Ramo, Cuma akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here