Survivor konseyinde yine olay var! Aleyna Çalışkan Hanzade’ye…

Survivor'da dokunulmazlık yarışması sonrası Gönüllüler ada konseyine gergin geldi. Gruplaşmanın olduğu Gönüllülerde bir hayli gergin anlar yaşandı. Aleyna Çalışkan'nın Hanzade'ye sözleri gündeme oturdu.

0
387

Survivor 2021 Ünlüler – Gönüllüler tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar son bölümde market ve dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldiler. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler bir aday çıkarmak mecburiyetinde kaldı fakat dikkati çeken detay ise Aleyna Çalışkan’ın adada Hanzade’ye 3Y demesi oldu.

Acun Ilıcalı’nın Aleyna Çalışkan’a 3Y’nin sırrını sormasıyla takım arkadaşları ve Ünlüler şoke oldu. Aleyna Çalışkan en başta 3Y’nin ne anlama geldiğini açıklamadı. 3Y’nin ne anlama geldiğini bilen Aleyna ve Ayşe ise haberlerinin olduklarını söyledi.

Aleyna Çalışkan daha sonra söz isteyerek yapmış olduğu açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Biz Hanzade ile iyi anlaşamıyorduk zaten. O zamanlardan beri Hanzade’ye benim söylediğim bir şeydi o. Kavga ettiğimiz zamanlarda Hanzade’nin yalakalık yapmış olduğunı hissediyordum. O yüzden 3Y diyordum. Aynı zamanda yalan söylediğini hissediyordum. Bir de yüzsüz olduğunu düşünüyordum. O da aynı şekilde bazı örneklerden.”

Hanzade ise bu sözler karşısında şoke oldu. Hanzade, “Benim problemim var artık tabii. Yalancı, yüzsüz ve yalakadan sonra benim de artık bir problemim var” dedi.

Aleyna Çalışkan’ın açıklaması Ünlüler tarafını da bir hayli şaşırttı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here