Oyunculuğu seven Defne Samyeli, sahnelere dönmek istiyor

Defne Samyeli, rol aldığı Sol Yanım dizisi final yaptıktan sonra dinlenmeye çekildi. Sunuculuk, şarkıcılık derken oyunculukta da başarısını kanıtlayan güzel isim yeni projeler hazırlıyor.

0
231

Defne Samyeli, en son Star TV ekranında yayımlanan Sol Yanım isimli dizide yer almıştı. Canlandırdığı rolde dizinin sosyetik bir karakterine hayat veren oyuncu, dikkati çeken performansı ile çok konuşuldu.

Sol Yanım dizisi iyi bir yapım olmasına ve kuvvetli bir oyuncu kadrosu da bulunmasına rağmen düşük kalan reytingler sebebiyle ekran ömrü kısa sürdü. 12. Bölümde final yapan dizinin ardından ise Defne Samyeli, dinlenmeye çekildi.

DEFNE SAMYELİ: “BAKARSANIZ SAHNELER AÇILIR”

Oyuncu yasaklar sebebiyle henüz hayatın akışına uyum sağlamakta zorlandığını ifade etti. Samyeli, “Yeni saatlere falan ben alışamadım. Çalışmaktan takip edemiyorum” dedi.

Yeni projelere hazırlanan Samyeli, sahnelerin de açılmasını bekliyor. Dizi sebebiyle yoğunluktan yeni çıktığını dile getiren oyuncu, “Şimdi artık biraz dinleneceği” ifadelerini kullandı.

Yeni projelerinin bulunduğunu da dile getiren Samyeli, “Her şey çok iyi gidiyor. Çok yorgun bir süreçten çıktım. Bu ara mini konserlerimiz vardı televizyonda kaydettiğimiz. İyi ki onlar var. Sahne özlemimizi bir biçimde giderebiliyoruz. Heyecanla bekliyoruz, bakarsınız sahneler açılır diye” ifadelerinde bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here