OnlyFans yıldızı ve model Celina Powell tutuklandı

Kara Dul' olarak bilinen tartışmalı model Celina Powell, sosyal ağ hesaplarından ünlü isimlerle yaşadığı cinsel tecrübelerini anlatmasıyla adını duyurdu. Celina Powell birden çok kez ehliyetsiz araba kullanmak suçundan tutuklandı.

0
175

Sosyal medyada yapmış olduğu sansasyonel paylaşımlardan dolayı ‘Kara Dul’ lakabıyla anılan Celina Powell, birden çok kez ehliyetsiz araba kullanmaktan ötürü tutuklandı.

Tuhaf influencer Celina Powell, sosyal ağ hesaplarından beraber olduğu ünlü isimlerle yaşadığı cinsel tecrübeleri açık açık anlatmasıyla adını duyurdu.

Birkaç defa ehliyetsiz olarak araba kullanırken yakalandığı için son seferde emniyet güçleri Instagram modelini tutuklayarak cezaevine gönderdi. Celina Powell haberi saatler sonra doğrulayarak, salı sabahı tweet attı: “Tekrar hapse girdim.”

YOUTUBE KANALI VAR

Celina Powell’nın ünlülerle yaşadığını iddia ettiği cinsel tecrübelerini anlattığı videolarını düzenli şekilde yüklediği bir YouTube kanalı var.

Geçtiğimiz günlerde Powell, şarkıcı Offset’e hamile numarası yapmış olduğunı itiraf etti ve rap efsanesi Snoop Dogg’u hile yapmakla suçladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here