Hülya Avşar’ın cinsel yönelimi şaşırttı! İlk kez açıkladı

Ünlü oyuncu Hülya Avşar (57), özel hayatıyla ilgili gazetecilerin yönelttiği soruları yanıtladı. 'Ben sapyoseksüelim zaten' diyen Avşar, ses getirecek açıklama yaptı.

0
67

Masumiyet dizisiyle ekrana dönen Hülya Avşar, bir hastanede arkadaşını ziyaret etti. Çıkışta Show TV muhabirinin sorularını yanıtlayan Avşar, hayatına kimseyi sokmamasının nedenini de anlattı.

‘KAFAMA GÖRE BİRİSİ ÇIKARSA FLÖRT EDEBİLİRİZ’

Ya ihtiyaç hissediyorsun diye abuk sabuk bir yaşam yaşayacaksın, veya karşına düzgün biri çıkana kadar bekleyeceksin. Bir de ben çok alıştım, özgürlük çok güzel bir şey” diyen Avşar, şöyle devam etti: “Para, seks… Bence özgürlük dünyanın en büyük sevinci. Bundan sonra kalk evlen… Onları unutun. Kafama göre birisi çıkarsa flört edebiliriz, hayatı yaşayabiliyoruz. Kızımı büyüttüm, herkezin kendisine göre bir yaşamı var.

Güçlü kadın olmak güzel bir şey de erkek de kuvvetli olmalı. Ben sapyoseksüelim zaten. Kesinlikle zeka. Zeka benim için çok büyük bir güç.

Bunların hepsini bir araya getirecek biri var ise bana haber verin. Var tabii öyle karşıma çıkmış olanlar. Kaya’nın zekası örneğin, müthiştir.”

SAPYOSEKSÜEL NEDİR?

Sapyoseksüel, zekâyı ve zihinsel özellikleri fiziksel özelliklerden daha önemli bir cinsel çekim aracı olarak gören kişilere denir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here