Kağıttan Hayatlar filmi konusu nedir? İşte oyuncu kadrosu

Kağıttan hayatlar filmi Mart ayında seyircisi ile buluşacak. Oyuncu kadrosunda Çağtay Ulusoy'un da yer aldığı Kağıttan Hayatlar, Netflix'te yayınlanacak. İşte, Kağıttan Hayatlar'ın konusu ve oyuncu kadrosu! Başrollerinde Çağtay Ulusoy ve Emir Ali Doğrul'un yer aldığı Kağıttan Hayatlar filmi merakla bekleniyor.

0
218

12 Mart’tan itibaren Netflix’te yayınlanacak olan filmin oyuncu kadrosunda Tomris Çetinel, Turgay Tankülü, Osman İskender Bayer, Volkan Çalışkan, Okşan Büyük ve Mehmet Bahattin Genç yer alacak. İşte, Kağıttan Hayatlar filminin konusu!

KAĞITTAN HAYATLAR FİLMİNİN KONUSU

Mehmet geçimini kağıt toplayarak sağlamayı başaran genç bir adamdır. Hayatında ona en çok destek veren kişi ise Tahsin Baba’dır. 8 yaşındaki Ali ile tanıştıktan sonra Mehmet’in hayatında bir takım değişiklikler olmaktadır. Ali’yi ailesi ile kavuşturmak isteyen Mehmet, onunla duygusal bir bağ kuracaktır.

KAĞITTAN HAYATLAR FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

12 Mart’ta Netflix’te yayınlanacak olan filmin oyuncu kadrosu şöyle:

Çağatay Ulusoy

Emir Ali Doğrul

Tomris Çetinel

Turgay Tankülü

Osman İskender Bayer

Volkan Çalışkan

Okşan Büyük

Mehmet Bahattin Genç

ÇAĞATAY ULUSOY KİMDİR?

Çağatay Ulusoy 23 Eylül 1990 senesinde İstanbul’da doğmuştur. 2010 senesinde Best Model of Turkey birincsisi olan Ulusoy, İstanbul Üniversitesi Ormn Fakültesi Sulama Sistemleri mezunudur. Çağatay Ulusoy hemde Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almıştır.

İlk olarak Adını Feriha Koydum dizisindeki Emir karakteri ile tanınan Ulusoy, bu dizi ile beraber çok büyük bir hayran kitlesi elde etmiştir. 2011 senesinde Anadolu Kartalları filminde rol almıştır. Daha sonra Medcezir dizisinde canlandırdığı Emir karakteri ile çok büyük bir beğeni toplayan Ulusoy o dönemde Serenay Sarıkaya ile olan ilişkisi sebebi ile sık sık gündeme geliyordu.

ÇAĞATAY ULUSOY’UN OYNADIĞI DİZİLER VE FİLMLER

Adını Feriha Koydum

Emir’in Yolu

Medcezir

İçerde

Hakan: Muhafız

Menajerimi Ara

Yeşilçam

Anadolu Kartalları

Delibal

Mücadele Çıkmazı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here