Masumlar Apartmanı’nın İnci’si gizli gizli Safiye’yi çekti… Ezgi Mola da altta kalmadı

TRT 1’in reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı’nın çekimleri son sürat devam ediyor. Dizide İnci karakterini canlandıran Farah Zeynep Abdullah, dizinin Safiye’si Ezgi Mola’yı set arasında sandalyede uyuklarken çektiği resmi paylaştı.

0
234

Salı akşamları TRT1’de yayımlanan Masumlar Apartmanı dizisi, bu hafta 25. Bölümü ile ekrandaydı. İlk günden beri çok büyük bir merak ve heyecan ile izlenen dizi, hikayesi kadar oyunculukları ile de çok konuşuluyor.

Masumlar Apartmanı dizisinin popülerleşmesiyle beraber, dizinin hayranları oyuncuları sosyal medyadan yakın takibe başladı. Özellikle takipçi sayıları çok fazla olan ünlü isimlerin sosyal medyadan yapmış oldukları paylaşımlarda, bazen gecenin bir yarısına kadar sette olduklarını gösteren paylaşımlar da buna bir örnek.

MASUMLAR APARTMANI’NIN İNCİ’SİYLE SAFİYE’Sİ KARŞI KARŞIYA

Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı İnci karakteriyle hayranlarından tam puan alan Farah Zeynep Abdullah, çekimlerin arka planından bir fotoğraf paylaştı.

Masumlar Apartmanı’nın İnci’si Farah Zeynep Abdullah önceden de Ezgi Mola’yı aynı şekilde tabure üzerinde uyuklarken yakalamıştı.

Bu kez Mola’nın yanında, dizide babasını oynayan usta isim Metin Coşkun da var. İki oyuncu, üstünde dizideki kostümleriyle tabure üstünde yorgunluktan uyuyakalmışlar.

Ezgi Mola, bu resmi esprili bir dille yorumlasa da set gerçeklerini gösteren çok iyi bir örnek olmuş! İki oyuncu, belki de gecenin bir yarısında sahnelerinin çekimini beklerken yorgunluktan uyukluyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here