Can Yaman, İtalya’yı sallamaya devam ediyor! Sandokan dizisi ekibiyle buluştu

Türkiye’den sonra İtalya’yı sallayan Can Yaman, yeni paylaşımlarıyla gündem oldu. İtalya’da çekeceği yeni dizi Sandokan için ağır bir eğitimde olan aktör, dizinin ekibi ile buluştu.

0
245

Gönül İşleri dizisiyle oyunculuğa merhaba diyen Can Yaman, zaman içerisinde yer aldığı projelerle hayran kitlesini oldukça arttırdı. Ünü sınırları aşan Can Yaman’da ciddi bir hayran kitlesi var. Erkenci Kuş dizisinin yurt dışında gösterilmeye başlamasıyla hayran sayısını iki katlayan genç oyuncuya İtalya’dan teklif gelmiş ve kendisi de kabul etmişti.

CAN YAMAN’IN İTALYA DİZİSİ SANDOKAN

Sandokan isimli bir projede oynayacağı bir süre önce ortaya çıkmıştı. Can Yaman, dizi için şu sıralar at binme, kılıç kullanma, savunma sporları gibi konularda kendini geliştiriyor.

Sıkı bir biçimde yeni projesine hazırlanmakta olan Yaman, dizinin yapım şirketi Luxvide’in binasında Sandokan dizisi ekibiyle bir araya geldi ve aşağıda belirtilen resmi da Instagram sayfasından paylaştı.

Şirketin sahibi ve yönetmen Luca Bernabei’nin de yer aldığı fotoğraf sosyal ağların gündemine düştü hızla. Bu arada proje ile alakalı detayların da çok büyük bir titizlikle sürdürüldüğü konuşuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here