Alexander Wang tacizi kabul etti! ‘Pişmanım’

Modacı Alexander Wang mankenlere uyuşturucu madde vererek taciz ettiği suçlamaları sonrası açıklama yaptı. Wang önceden yapmış olduğu açıklamanın tam tersine suçlamaları kabul ederek, "Onlara acı verecek şekilde davrandığım için pişmanım" dedi.

0
246

Modacı Alexander Wang, kendisi hakkında ortaya atılan cinsel istismar iddialarının ardından yeni bir açıklamada bulundu. Sosyal medyada bir paylaşımda bulunan Wang, “Kısa bir süre önce birkaç kişi geçmişteki kişisel davranışlarım nedeniyle ortaya aleyhime ithamlar attılar” dedi.

Wang açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Onların öne çıkarak açıklama yapma haklarını destekliyorum ve söyleyeceklerini dikkatle dinledim. Hikayelerini paylaşmaları kolay değildi ve onlara acı verecek şekilde davrandığım için pişmanım.”

“Bu kişisel etkileşimlerde bazı ayrıntılar konusunda uyuşmasak da, görünürlüğümü ve etkimi kullanarak başkalarını bu zarar veren davranışları yapmamaları konusunda çok daha iyi bir örnek olacağım. Hayat öğrenmek ve büyümektir ve şimdiyse çok daha iyisini biliyorum ve çok daha iyisini yapacağım.”

Daha önce yapmış olduğu ilk açıklamada söylentilerin bütünüyle yalan olduğunu belirten Wang, “Markamı ve beni senelerce takip etmiş insanlar ile direk şekilde iletişim kurmak istiyorum ve hakkımda çıkan yalan, uydurma ve çoğu zaman anonim iddiaları belirtmek istiyorum. Bu temeli olmayan iddialar, daha önce de kanıt olmadan değer ve önemi yıkan paylaşımlar yapan sosyal ağ sitelerinde başladı” diyerek iddiaları yalanlamıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here