Çağatay Ulusoy-Duygu Sarışın cephesinde flaş gelişme!

Ayrıldıkları iddia edilen Çağatay Ulusoy-Duygu Sarışın çifti, Sarıyer'de bir mekan çıkışı objektiflere takıldı. İkili, ayrılık iddialarına ilk defa yanıt verdi.

0
103

Çağatay Ulusoy, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Duygu Sarışın’la Sarıyer’de bir mekan çıkışı objektiflere takıldı. Baş başa romantik bir yemek yiyen çiftin neşesi yerindeydi.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Basın mensuplarıyla sohbet eden yakışıklı oyuncu, Duygu Sarışın’ın evi terk ettiği ve ayrıldıkları iddiasına ilk defa yanıt verdi.

Snob Magazin’in haberine göre, Çağatay Ulusoy, “Ayrılık yok gördüğünüz gibi. Bu haberler çok fazla çıkmaya başladı. Bizim kalplerimiz nasırlaştı, gülüp geçiyoruz ama ailelerimiz üzülüyor. Etrafımızda hassas bakan insanlar var” diyerek üzüntüsünü ifade etti.

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı ‘Kin’ adlı film ile dijitalde boy gösterecek olan Duygu Sarışın, “Çekimler bitti. Çok keyifli geçti. Tahminimce eylül ya da ekim gibi yayınlanır” dedi.

Çağatay Ulusoy, tanıtımı yayımlanan ‘Kağıttan Hayatlar’ filmindeki karakteri ve yeni imajı hakkında, “Kendimi geliştirmeye çalışmaktayım, işimi çok seviyorum” biçiminde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here