Zack Snyder’s Justice League yayın tarihinden önce erkenden yayınlandı! Sevenleri şoke oldu

Justice League filminin orijinal versiyonu olarak lanse edilen Zack Snyder's Justice League’in yayın tarihi geride bıraktığımız haftalarda belli olmuştu.

0
368

18 Mart’ta HBO Max’te yayınlanması beklenen filmin başına talihsiz bir olay geldi ve yayın tarihinden önce seyirciyle buluştu.

HBO Max, merakla beklenen Justice League’in (Adalet Birliği) filmi verilen tarihten bir hafta öncesinde yanlışlıkla yayınlandı. IGN tarafından aktarılan ve The Hollywood Reporter tarafından da doğrulanan bilgilere göre HBO Max, kütüphanesindeki yayımlanan içeriklerde çok büyük bir hata yaptı. Warner Bros’un bir diğer filmi Tom ve Jerry’i açan HBO Max kullanıcıları erkenden Justice League: The Snyder Cut’ı izleme şansını buldu. Bu hata sosyal ağlarda büyük ses getirdi.

Sosyal medyadaki paylaşımlara göre HBO Max kullanıcıları, hata düzeltilene kadar Justice League: The Snyder Cut’ın ilk iki saatini izleme olanağı yakaladılar. Hatayı gidermekte çok da hızlı olamayan HBO Max, konu ile alakalı olarak yapmış olduğu açıklamada Justice League: The Snyder Cut’ın geçici olarak kütüphanede var olduğunu doğruladı ve hatanın dakikalar içinde giderildiğini belirtti.

ZACK SYNDER’S JUSTICE LEAGUE KONUSU

Superman (Henry Cavill), Batman (Ben Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Flash (Ezra Miller) ve Cyborg (Ray Fisher), süper kötü Steppenwolf’un dünyayı yok etmesini engellemek için güçlerini birleştirdi. Bununla beraber, eleştirmenlerden ve çizgi roman hayranlarından gelen incelemeler, Snyder’ın bir ailevi durum sebebiyle ayrılmak mecburiyetinde kalmasının ardından Joss Whedon tarafından idare edilen 2017 filmi için çoğu zaman olumsuzdu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here