İşte EDHO’nun 185. yeni bölüm fragmanı! | İshak öldü mü?

ATV'nin ilgi ile izlenen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, reytinglerde zirveyi zorlamaya devam ediyor.

0
271

Dizininyayımlanan son bölümünde İlyas hazırlamış olduğu bir planla İshak’ı hiç beklemediği anda hedef almış ve ateş etmişti. İzleyenler İshak öldü mü sorusunun cevabını araştırmaya başladı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde İshak ölüyor mu? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185. Yeni bölüm fragmanı ve ayrıntılar…

Salı günleri dizi severleri ekrana bağlayan yapımlardan olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, izleyicilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Dizinin 184. Bölümünün finalinde İlyas, İshak’ı hiç beklemediği sırada hedef almış ve ateş etmişti. İshak karakterinin ölüp ölmediği bugün yayınlanacak olan 185. Bölümde belli olacak.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 185. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM ÖZET

İlyas, abisi Hızır Çakırbeyli’den aldığı iznini harfiyen yerine getirmek için deli gibi çalışmaktadır. Özcan’ın otelde kendini öldürmeye çalışmasının ardından planını kuran İlyas Çakırbeyli, İshak’ı tuzağa düşürür. İlyas Çakırbeyli abisi Hızır Çakırbeyli ve yeğeni Alpaslan Çakırbeyli’nin yokluğunu hiç aratmamaktadır. Bahar Sincanlı’nın yakın korumalığını yapan Orhan’ın ihanet ettiğini öğrenen ve bu sebeple abisi Hızır Çakırbeyli ve Kimsesiz Doğan’ı kurtarmak için harekete geçen İlyas Çakırbeyli, bir taraftan da akrabası Haşmet Façalılar’la hasımlık yapan İdris ve ailesiyle uğraşmaktadır. İlyas Çakırbeyli, Tufan Reis’in de yardımı ile İdris ve ailesi üstünde planlar yapar. Atılan iftira nedeniyle içeri giren Hızır Çakırbeyli ise, Tuncay ve Hamdi Korkmaz’ın kurmuş olduğu planı çözer. Suphi üstünden Hızır Çakırbeyli ve Kimsesiz Doğan’ı ortadan kaldırmak isteyen Gece Kuşu ise kendi kazdığı kuyuya yine kendisi düşer.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here