Masumlar Apartmanı’nın 25. bölüm fragmanı yayınlandı!

Masumlar Apartmanı dizisinden beklenen 25. Bölüm fragmanı yayınlandı. İnci’nin Han gerçeğini öğrendiği fragmanda Safiye’nin İnci’ye vurduğu tokat görenleri şaşırtıyor.

0
158

TRT1 ekranlarının çok büyük bir ilgi ile izlenen dizisi Masumlar Apartmanı’nın 25. Bölüm fragmanı yayınlandı. Bir türlü İnci ile yıldızı tutmayan Safiye, öfke patlaması yaşıyor. Sinirlerine hâkim olamayan Safiye, İnci’ye tokat atıyor.

Başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Ezgi Mola’nın paylaştığı Masumlar Apartmanı 25. Yeni bölümüyle 9 Şubat Salı akşamı ekrana gelecek.

HAN VE İNCİ YÜZLEŞİYOR

Dizinin merakla beklenen yeni bölümünden ilk fragman da yayınlandı. Esat’ın çay içme teklifini kabul etmiş olan Gülben’in hayali gerçekleşirken Han’ı çöp toplarken yakalayan İnci, gözyaşları içinde uzaklaşıyor.

SAFİYE, İNCİ’YE TOKAT ATIYOR

İnci’nin kendilerini bir doktora götürmek istediğini öğrenen Safiye ise öfkeden ne yapacağını bilemez hale geliyor. Sinirlerine hakim olmayan Safiye, tartıştığı İnci’ye herkezin içinde tokat atıyor. Han ise ablasına “Bu burda bitmedi seninle görüşeceğiz” diyerek resti çekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here