Payitaht Abdülhamid 140. Bölüm özet, son bölümde ne oldu?

TRT 1’in büyük ilgi ile takip edilen dizisi Payitaht Abdülhamid, izleyiciler tarafından her hafta beğeni toplamaya devam ediyor. Başrollerini Bülent İnal, Özlem Conker ve Hakan Boyav’ın paylaştığı Payitaht Abdülhamid dizisi son bölümü ile izleyiciyi yine ekran başına kilitlemişti.

0
199

Yeni bölüm yaklaşırken, izleyiciler Payitaht Abdülhamid 140. Bölüm özetini araştırmaya başladı. Peki son bölümde ne oldu?

Başrollerinde Bülent İnal’ın bulunduğu TRT 1’in sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid, bugün akşam yeni bölümü ile izleyici karşısına geçiyor. Büyük beğeni ve merak ile takip edilen dizinin hayranları son bölümde neler olduğu ile alakalı araştırmalar yapmaya başladı.

Payitaht Abdülhamid 140. Bölümde ne oldu?

Sadaret makamından çıkarılan sahte iradenin beraberinde eski subayların kaçırıldığını öğrenen Abdülhamid, meselelerin içerisindeki sırrı çözmek ister. Şehzade Ahmet Nuri Efendi ise saray mahzenlerinden kaçırılan eski subayların izini sürerek ihanet edeni bulmaya çalışır. Aliye ve Stefano ikilisi Naime’ye son darbeyi vurur. Aliye, Naime’ye bu kara haberi vermek ve üstündeki şüpheleri atmak için hain bir tertip yapar. Bu tertiple hem Naime, hem de Saliha canlarını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya gelir.

Payitaht Abdülhamid 20. Bölüm fragmanda neler oluyor?

Selim Paşa ismini yeniden duyan Abdülhamid, hadiselerin ardındaki sırları bir kez daha çözmeye çalışır. Sultanın İstanbul’a davet ettiği hukukçu Martin Efendi öldürülür. Cinayetin detayını öğrenen Abdülhamid’i bir sürpriz beklemektedir.

Saliha Aliye’nin gerçek yüzünü ortaya çıkartacağını zannederken Aliye’nin tuzağına düşer. Naime’nin gelini olacağına inan Sabuha soluğu sarayda alır. İstediğini elde eden Aliye için artık tek engel ablası Fatma’dır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here