Demet Akalın ‘Bebek plasentası yedi gençleşti’ iddiasına ateş püskürdü!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, ‘Bebek plasentası yedi gençleşti' iddialarına yanıt verdi. Sosyal medya hesabından video paylaşan Akalın "Kafayı mı yediniz, Allah akıl fikir versin size.

0
141

Gerçekten inanamıyorum. Ne diyorsunuz ayol, Türkçe konuşun” dedi.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal ağ hesabından yapmış olduğu paylaşımda “Bebek plasentası yedi gençleşti” iddialarını yalanladı.

Demet Akalın iddialara ilişkin yapmış olduğu açıklamada “Kızım kafayı mı yediniz. Allah akıl fikir versin size. Yani gerçekten inanamıyorum. ‘Bebek bir şeyi mi yiyorsun?’ diyorsunuz. Ne diyorsunuz? Türkçe konuşun! Kafayı mı yediniz? Ben yıllar sonra kelle paçayı zor yemişim. Cilt bakımını da artık evde kendim yapmaktayım. Kendinize gelin…” diye konuştu.

PLASENTA NEDİR?

En temel anlamda plasenta, hamilelik boyunca anne ile bebek arasındaki besin alışverişini sağlamayı başaran, rahim içerisinde bebekle beraber büyüyen ve doğumdan hemen sonra vücut dışına atılan geçici bir organdır. Anne karnındaki bebek, gebelik boyunca göbek kordonu vasıtası ile plasentaya bağlı şekilde yaşar. Doğumdan sonra göbek kordonunun kesilmesiyle bebeğin plasenta ile olan bağı sona erer.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here