Sezen Aksu besteledi Serenay Sarıkaya söyledi

Oyuncu Serenay Sarıkaya, şarkıcı Gülben Ergen'in seslendirdiği 'Bu Benim Hikayem' parçasını, usta sanatçı Sezen Aksu'nun kendisi için bestelediğini açıkladı.

0
56

Serenay Sarıkaya, “Kozasını yırtıp çıkanlara, yeniliklere kanat çırpanlara…” notu ile sosyal ağlarda dikkati çeken bir paylaşıma imza attı.

Ünlü oyuncunun, Instagram hesabından yapmış olduğu açıklama şöyle: “Madem bugün #tbt günü, o zaman bir 2015 #tbt’si gelsin benden. O vakitler üstünde çalıştığımız bir proje için canımın içi Sezen bu şarkıyı oracıkta, benim gözlerimin önünde yazıp bestelemişti…”

“Kendimden geçmiş bir biçimde onun yaratımını izlerken ne kadar şanslı olduğumu, ne eşsiz bir şeye şahit olduğumu düşünüp hayret etmiştim…”

“Stüdyosuna girip şarkıyı hemen söyleyivermiş, kan ter içinde çıkmıştım dışarıya ‘acaba beğenecek mi?’ diye. Şükür ki gözlerimin içerisine bakarak beğenisini dile getirdi…”

“Hayatım boyunca unutamayacağım bir anım olmuş oldu onunla. Bu kayda tesadüf eseri ulaşınca dayanamadım sizinle paylaşmak istedim. İyi dinlemeler.”

Sibel Can, Nilgün Belgün, Didem Soydan, Hatice Aslan, Ece Yörenç ve Tube Ünsal gibi pek çok ünlü isim, yorumları ile Serenay’ın performansına beğenilerini dile getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here