Arıza dizisi 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Show TV'nin sevilen dizisi Arıza'nın 24. Yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Ali Rıza'nın Balaban'dan hesap sorduğu Arıza'nın fragmanında, konsorsiyumda gerilim artıyor.

0
194

Balaban’ın söylediklerine inanmadığını dile getiren Halide, Ali Rıza’nın cevabıyla şoke oluyor. Aksiyon dolu sahnelerin nefes kestiği anlar heyecan ile beklenirken, konsorsiyumda alınan kararla masanın yeni kılıcının kim olacağı akıllarda soru işareti bırakıyor. Ali Rıza ve konsorsiyum arasında yaşananlar ise merakla bekleniyor.

Başrollerini Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştığı Arıza dizisi 28 Şubat Pazar akşamı 24. Yeni bölümüyle ekranda olacak.

ARIZA’NIN 24. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

İhtiyar, Balaban’ın şartını kabul eder ve konsorsiyumda yeni bir dönem başlar. Ali Rıza, Halide’nin başına gelenlerden sonra Balaban’ın peşini bırakmamaya karar verir.

Konsorsiyum toplandığında ise Ali Rıza yaptıklarıyla herkesi şoke eder. Ali Rıza ve ailesi, Halide’yi istemeye gittikleri Haşmet’in evinde, hiç beklemedikleri bir durum ile karşı karşıya kalırlar.

Ali Rıza her şeyi göze alır ve babasıyla ilgili gerçeklere ulaşabilmek için eski bir polis memurunun peşine düşer. O esnada ise konsorsiyum aldığı kararla Ali Rıza’yı oyun dışında bırakacaktır.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Rüzgar Aksoy ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül ve Nursel Köse gibi sevilen oyuncular yer almakta.

Arıza’nın merakla beklenen yeni bölümü Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here