Alev Alev 16. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Show TV'de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Alev Alev'in merakla beklenen 16. Yeni bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı.

0
211

Tüm bayanların kolkola verip Cemre’nin evini güzelleştirmeye başladığı tanıtımda Ozan’ın duygusal sözleri Cemre’yi şaşırtıyor. Rüya, Ömer’i kıskandığını belli ederken, aralarındaki tatlı atışma dikkat çekiyor. Çelebi, gözyaşları içinde İskender’e içindekileri söylerken, yaşayacakları yüzleşme merakla bekleniyor. İşte Alev Alev yeni bölüm fragmanı ve özeti.

Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ve usta oyuncu Zuhal Olcay’ın başrollerde oynadığı Alev Alev dizisi 16. Yeni bölümüyle 25 Şubat Perşembe akşamı ekrana gelecek.

ALEV ALEV’İN 16. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Cemre, Güneş’in geçici velayetini almak için çabalamaya devam etmektedir. Çelebi zekice manevralarla kendine yapılan saldırıları göğüslerken, karşısına hiç beklemediği yeni bir düşman çıkar.

Ömer ve İskender arasında sert bir mücadele başlamak üzeredir. Ömer bu mücadelede karşısında sürpriz bir ismi bulur. Rüya, Ömer’in annesi ile alakalı yarasını merak ederken, Çiçek hakkında şok edici bir gerçekle yüzleşir.

Cemre ise Çelebi ile olan savaşında, yeni ve umut dolu bir yaşamın kapısını aralar.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev’in yeni bölümü yarın akşam saat 20.00’de Show TV’de!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here