Hülya Avşar Masumiyet dizisiyle ekrana dönüyor!

Ünlü oyuncu Hülya Avşar, 5 yıl aranın ardından yeni bir diziyle dönüyor. Başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır’ın paylaştığı Masumiyet 24 Şubat Çarşamba günü FOX’ta izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor.

0
245

Avşar Masumiyet’te canlandıracağı Hale Ilgaz karakteriyle çok konuşulacak. Masumiyet dizisinin 1. Bölümünden de çarpıcı bir fragman yayınlandı.

Hülya Avşar, televizyon dizilerine vermiş olduğu beş senelik aradan sonra ekranlara Fox TV’nin dizisi Masumiyet ile dönüyor.

HALE ILGAZ ROLÜYLE MASUMİYET’E DAMGA VURACAK

Güçlü kadrosu ve çarpıcı hikayesiyle merakla beklenen dizide Avşar, canlandıracağı Hale Ilgaz karakteriyle çok konuşulacak. Çocuklarına, özellikle oğluna düşkün bir anne olan Hale Ilgaz, kibirli ve kusursuz cemiyet kadını görüntüsüyle çok konuşulacak. Avşar’ın dizide oğlu İlker’e Serkay Tütüncü, eşi İsmail Ilgaz’a ise Ertuğrul Postoğlu hayat veriyor.

Yönetmenliğini Ömür Atay’ın, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı Masumiyet”in kadrosunda ayrıca Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Gidişoğlu, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Adin Külçe, Almina Günaydın ve Rüçhan Çalışkur gibi başarılı isimler yer almakta.

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği Masumiyet, 24 Şubat Çarşamba saat 20.00’de ilk bölümüyle FOX’ta.

MASUMİYET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olması ile değişir.

Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur.

Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. Yaş gününde sonsuza kadar değişir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here