Canlı yayında Jennifer Aniston’ın saçını emdi! ‘Bu bir taciz’

Ünlü televizyoncu David Letterman’ın eski röportajları bir süredir sosyal ağ kullanıcılarının hedefinde. Sosyal medya kullanıcıları tarafından 'rahatsızlık verici olduğu' bulunan bir programda televizyoncu canlı yayın programında Jennifer Aniston'ın saçını emiyor.

0
209

David Letterman, 1998’deki bir röportajda Jennifer Aniston’ın saçının telini emdiği için sosyal ağ kullanıcılarının hedefi haline geldi.

73 yaşındaki televizyoncuya tepkiler öncelikle, Lindsay Lohan ile 2013 senesinde yapmış olduğu röportaj için başlamıştı. Oyuncuya rehabilitasyon süreciyle ilgili aşağılayıcı sorular sorduğu için tepki çeken Letterman’ın bu sefer Jennifer Aniston’a yapmış olduğu gündeme geldi. The Late Show sunucusunun, Jennifer Aniston’ın saçını emmesi sosyal ağ kullanıcıları tarafından ‘rahatsızlık verici olduğu’ bulundu.

“BİR ŞEY DENEMEK İSTİYORUM!”

Videoda, Letterman’ın elini Friends yıldızının boynuna koyduğu ve yüzüne yakın dilini çıkardığı görülüyor. ‘Bu kabaysa beni affet, yalnızca bir şey denemek istiyorum’ dedi.

Olayın devamında, Letterman masasına geçerek Jennifer Aniston’a bir mendil uzattı, bu şekilde saçındaki tükürüğü silip atabildi ve daha sonra onu cebine attı. Durumdan esprili bir dille kurtulmaya çalışan Aniston, saçını sildiği mendili cebine koyarken “Bir gün bu çok paraya değer olacak.” dedi.

“TAM ANLAMIYLA CİNSEL TACİZ”

Jennifer Aniston’ın hayranları bu video karşısında şok oldu. Videoyu izleyen sosyal ağlarda koşarak yorumlarda bulundu. Birçoğu videoyu ürkütücü bulduğunu söyledi. Kullanıcıların çoğu şu tarzca yorumda bulundu;

“David letterman’ın Jennifer Aniston’a canlı televizyonda, öpmeye çalışarak ve sonra saçından bir parça alarak ve absorbe ederek zorladığı videosu tam manasıyla cinsel tacizdi”

Saç emme olayından sonra Jennifer Aniston, 2017 senesinde David Letterman’ın programına tekrar katıldı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here