Esra Erol: Gençler evlilikten uzak dursun!

Ünlü sunucu Esra Erol, Candaş Tolga Işık'ın sunmuş olduğu Az Önce Konuştum programına konuk oldu. Yıllarca televizyonda evlilik programı yapan Esra Erol, sosyal ağlarda ihanet olaylarının arttığını ve yuva yıktığını söyledi. Esra Erol, "Gençler evliliğe uzak dursun" dedi.

0
430

Ünlü sunucu Esra Erol, Haber Global ekranlarında yayımlanan Candaş Tolga Işık’ın sunmuş olduğu Az Önce Konuştum programına konuk oldu.

 

 

“SOSYAL MEDYA YUVA YIKIYOR”

Gazeteci Candaş Tolga Işık’ın sorularını yanıtlayan Esra Erol sosyal ağların çok sayıda yuvanın yıkılmasına neden olduğunu ifade etti. Erol, “Sosyal medya pek çok ailenin yıkılmasına neden oldu. Filtrelerle insanlar kendilerini orada yansıtmıyor. Bu sebeplerle sosyal ağlarda ihanet olayları arttı. İki körlüğümüz var. Aile içerisindeki meseleleri göremiyoruz. Sosyal medyadaki olayları görüyoruz. Evin içinde bir gerçek aile oluşursa her şey çok daha iyi olur” dedi.

ESRA EROL’DAN GENÇLERE EVLİLİK UYARISI!

Gençleri uyaran Esra Erol “Gençler evliliğe uzak dursun. Tabi ki bu işin yaşı yok ama kendinizi tanıdığınız

bildiğiniz, ne istediğinizin farkında olduğunuz dönemde aile kurumuna adım atıyor olmanız, sizin evlilik hayatınızı da şekillendirecek. Kendinizi tanıyın, ne hissediyorsunuz bilin. Bu büyük bir sorumluluk” dedi.

PROGRAMDA OLAN HER ŞEY GERÇEK

Atv’deki programı ile ilgili konuşan Esra Erol, “Orada olan her şey gerçek. Toplumda bunlar oluyor. Biz yalnızca bu olanları göremiyoruz. Bizim programımıza gelen herkes evrakları ile geliyor. Ben programda kendimi arabulucu olarak görüyorum. ‘Bu kadar da olmaz’ denilen olaylara biz de tanıklık ediyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here