Müge Anlı kayıp İranlı kadını buldu!

İstanbul’da 4 gün önce kaybolan Marjan Ahadi, dün gece saatlerinde bulundu. Bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli programa katılan 30 yaşındaki kadın yaşadıklarını canlı yayın programında gözyaşlarına boğularak anlattı.

0
396

İstanbul’da yaşamakta olan İran uyruklu Marjan Ahadi, dört gün önce Etiler’de bulunan iş yerinden saat 18:30’da çıktı ve daha sonra kendine ulaşılamadı. 3 buçuk senedir İstanbul’da yaşamakta olan ve gayrimenkul danışmanlığı yapan Marjan Ahadi’nin annesi Maryam Ahadi, kızının tanıdık birileri tarafından kaçırıldığını iddia etmişti.

Maryam Ahadi “Kızım Cuma günü akşam saat 18.30’dan sonra kaybolmuş. Ben kızım bulunana kadar herkesten şüpheleniyorum. İnşallah kızım bulunmaktadır. Tanıdık biri kızımı kaçırdı. Çünkü orada beklemişler. Allah’ın izniyle emniyet kızımı bulacak. Polis bana hala bir bilgi vermedi yalnızca üstünde çalıştıklarını söylediler. Ben 6 aydır burdayım kızımın yanına gelmiştim. Kızım 3,5 senedir burda yaşıyor. Kızım kendisi ressam ama 7-8 aydır gayrimenkul danışmanlığı yapıyor” biçiminde konuşmuştu.

CANLI YAYINDA GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

ATV’de yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına 30 yaşındaki İranlı Marjan Ahadi ve annesi konuk oldu.Etiler’den 5 gün önce kaybolan ve annesinin tanıdık birileri tarafından kaçırıldığını iddia ettiği İranlı Marjan Ahadi, başına gelen enteresan olayı canlı yayın programında anlattı.

Yolda yürürken bayıltıldığını iddia eden Marjan Ahadi, “Biri beni arkadam tuttu. ‘Sakin ol bir şey olmayacak’ dedi. Daha sonra bana bir şey koklattılar. Kendimden geçmişim. Kendime geldiğimde sokakta otuyordum. Ne olduğunu anlayamadım. Kendimi çok güçsüz hissediyordum” ifadalerini kullandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here