Masumlar Apartmanı 22. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

TRT 1'in ilgi ile izlenen dizisi Masumlar Apartmanı'nın 22. Yeni bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Masumlar Apartmanı yeni bölümde otel odasında kanlar içinde bulunan Naci hastaneye götürülüyor.

0
408

Naci’nin öldüğünü düşünen Safiye ise çok büyük bir krize giriyor. İnci ise Han’ın Naci’ye bir şey yaptığından şüpheleniyor. Diğer yandan yine gece çöplüğe giden Han ise vitrin mankeniyle konuşurken Esra’ya yakalanıyor.

Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Tansel Öngel ve Merve Dizdar’ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı, merakla beklenen 22. Yeni bölümüyle 16 Şubat Salı akşamı TRT 1 ekranlarında olacak. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı’nın yeni bölüm fragmanında, İnci’nin Naci’ye olanlardan dolayı Han’dan şüpheleniyor. İnci, Han’a Naci’yi ölümle tehdit ettiğini ve ardından bu biçimde bulunmasının garip geldiğini söylüyor.

Diğer yandan ise Naci’yi kanlar içinde hastaneye götürülürken gören Safiye ise yine yıkılıyor. Umutlarını yeniden kaybeden Safiye, annesinin hayalinin suçlamalarıyla karşı karşıya kalıyor.

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Masumlar Apartmanı’nın 9 Şubat Salı akşamı izleyici ile buluşan 21. Bölümünde, Safiye Naci’yle dışarı çıkacağı için çok büyük bir heyecan yaşadı. Han da ablasındaki bu büyük değişikliği mutlulukla takip etti ve ona yeni giysiler aldı.

Ancak İnci, Naci’nin yazdığı günlüklerden onun ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrendi. İnci bu durumu Han’a anlattı. Han ise Naci’nin ölümüyle ablasının çok büyük bir yıkım yaşayağını düşündü. Naci’nin karşısına çıkan Han, burdan çekip gitmesini ve bir daha Safiye’yle konuşmamasını istedi. Han bunu yapmadığı takdirde Naci’ye kendini öldüreceği tehdidinde bulundu. Final sahnesinde ise yeni giysilerini giyen Safiye çok büyük bir heyecan içinde apartman girişine çıkarak ilk ve tek aşkı Naci’yi bekledi.

Ancak Naci’nin gelmemesi Safiye’yi telaşlandırdı. Son sahnede ise o anlarda Naci’nin otel odasında kanlar içinde yerde yattığı görüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here