Alev Alev 15. Yeni bölüm ön izleme sahnesi yayınlandı!

Show TV'nin sevilen dizisi Alev Alev'in 15. Yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. Cemre'nin Güneş'i eve getirdiği sahnede kızını evinde korkmadan yaşamaya ikna etmek için neler yapacağı merakla bekleniyor.

0
580

Cemre’nin adaletin sağlanması için hamleler yapmaya başlaması ise büyük heyecan uyandırıyor.

Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ve usta oyuncu Zuhal Olcay’ın başrollerde oynadığı Alev Alev dizisi 15. Yeni bölümüyle 18 Şubat Perşembe akşamı ekrana gelecek.

ALEV ALEV’İN 14. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Babasını kaybetmenin acısını yaşamakta olan Rüya, olanlardan sonra uzun bir süre kendisine gelemedi. Ömer, Rüya’yı yeniden hayata döndürmek ve ayağa kaldırabilmek için ona kendi geçmişini anlatmaya karar verdi. Rüya’yı kendi doğduğu mahalleye getiren Ömer, zorluklar içinde geçen çocukluğunu ve babasını nasıl kaybettiğini anlattı. Yeniden belediye başkanlığına aday olmaya hazırlanan Çelebi, bu süreçte Cemre’den destek istedi.

Cemre’nin boşanma sürecini durdurması karşılığında seçimden sonra boşanacaklarını söyledi ve anlaşmalı boşanma dilekçesi sundu. Kızı Güneş’i düşünen Cemre, bu teklif karşısında düşünmek mecburiyetinde kaldı ancak Çelebi’ye karşı pes etmemeye karar verdi. Belediye başkanlığına aday olacağını açıklamak için hazırlık yapan Çelebi, basın mensuplarının karşısına çıktığında çok büyük bir şok yaşadı.

Cemre, Çelebi’nin yanında durmayarak ona karşı tavrını bir kez daha ortaya koydu. Ömer, Korkut Komiser’in yardımı ile bulduğu bir kadını salona getirdi. Bu kadın, Çelebi’nin daha önceki bölümlerde şiddet uyguladığı kadın Simge’ydi. Cemre, Çiçek, Rüya, Tomris ve Hanım bir araya gelerek basının önünde Çelebi’ye meydan okudular.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev’in yeni bölümü Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here