Ali Rıza’dan Halide’ye sürpriz evlenme teklifi

Show TV'nin sevilen dizisi Arıza'nın merakla beklenen 22. Yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Büyük heyecan uyandıran tanıtımda Ali Rıza sürpriz bir biçimde Halide'ye evlenme teklif ediyor. Yüzüğü gören Halide şaşkınlığını gizleyemiyor. Mutluluktan gözyaşlarına hakim olamayan Halide, Ali Rıza'nın teklifini kabul ederken, ikilinin bu mutlu anları izleyenleri de derinden etkiliyor. İşte Arıza dizisi yeni bölüm fragmanı.

0
288

Başrollerini Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın paylaştığı Arıza dizisi 14 Şubat Pazar akşamı 22. Yeni bölümüyle ekranda olacak.

ARIZA’NIN 21. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ali Rıza, Balaban’ı bulup getireceğine dair İhtiyar’a söz verirken, Balaban’nın sürpriz bir biçimde ortaya çıkışı gerilimi artırdı. Halide’nin karşısına çıkan Balaban, klinikte korku dolu anların yaşanmasına sebep oldu. Balaban daha sonra babasının mezarına giden Burak’ın karşısına çıktı. Burak ve Balaban yeni bir iş birliğinin temellerini atarken, Ali Rıza da Balaban’ın izini buldu. Bahis ağına ulaşan ve depoya baskın yapan Ali Rıza, Balaban’ın karşısına çıktı. Balaban ise Ali Rıza’nın babasının da kendisiyle çalıştığını söyleyerek beraber çalışmayı teklif etti. Balaban’ın teklifini düşünen ve cevabını vermek üzere tekrar depoya giden Ali Rıza, babasıyla ilgili bilgi almak istedi ancak istediği yanıtları yine bulamadı. Teklifi kabul etmeyen Ali Rıza, Balaban’ın başına silah dayayarak onu İhtiyar’a teslim etmek için aldı. Balaban’ı teslim ettikten sonra İhtiyar’la konuşan Ali Rıza’nın babasıyla ilgili sorduğu soru dikkat çekerken, İhtiyar’dan gelen yanıt ise büyük merak konusu oldu.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Rüzgar Aksoy ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül ve Nursel Köse gibi sevilen oyuncular yer almakta.

Arıza’nın merakla beklenen yeni bölümü Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here