Reytingleri Düşen Kuzey Yıldızı İlk Aşk İle İlgili Flaş Final Kararı!

Son bölümlerindeki aksiyon ve gerilim sebebiyle izleyicilerin daha az tercih ettiği tespit edilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi, finale doğru gidiyor olabilir. Kuzey Yıldızı'nın ne zaman final yapacağı merak edilmeye başlandı. Diziyle ilgili yaşanan flaş gelişmeler ışığında son durumu aktarıyoruz.

0
255

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde beklenmedik gelişmeler yaşanıyor. Dizinin reyting kaybı yaşadığı geride bıraktığımız haftalara nazaran daha izlendiği gözlemlenmekte. Bu durum ise izleyiciler açısından sıkıntı teşkil ediyor. Çünkü dizi her an final yapabilir. En azından bu ihtimallerin ortalıkta dolaştığını söyleyebiliriz. Sosyal medyada bu konu da dert yakınan kullanıcılar dizinin ne zaman final yapacağını araştırıyor. Ancak konu ile dizi yetkilileri ya da direk şekilde kanalın nasıl bir açıklama yaptığına bakmamız gerek. Başrol oyuncularının da final iddialarına ilişkin ne cevap vereceği merak ediliyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde gerçekten de ilginç bir döneme girmiş bulunmaktayız. Sevilen dizide yaşanan olaylar Kuzey ve Yıldız’ın aşkını çıkmaza sokmuşken, yeni oyuncular ise dizideki heyecanı arttırıyor. Bunun da reytinglere pozitif yansıması bekleniyordu. Ancak istenen oranlar bir türlü gelmedi. Dizideki gelişmeler reytinglerin daha da azaldığını ve bu konu da bir şeyler yapılması gerektiğini gösteriyor. Başrol oyuncuları Aslıhan Güler ve İsmail Demirci’nin final iddialarına ve reyting düşüşlerine ilişkin sosyal ağ hesapları üzerinden ne gibi bir paylaşımda bulundukları da merak konusu oldu.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Yapacak mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin final yapması için düşük reytinglerin gelmesi gerekmektedir. Geçmişe nazaran daha düşük reytinglere sahibi olduğu görülen dizinin yine de final yapmasını gerektirecek bir düşüş yaşamadığı gündemde. İzlenme oranları çok daha fazla beklentilerin altında olursa belki final yapılabilir. Ancak şu anda Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi final yapmayacak.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Kaç Bölüm Sürecek?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 50. Bölümü ile ekranlara gelecek. Ancak sevilen dizinin bu sezonu final yapmadan tamamlayacağı yönünde görüşler var. Reyting ve senaryo da bunu gösteriyor. En az birkaç sezon daha izleyici karşısına çıkmaya devam edecektir. Ancak muhtemel bir düşüşte neler yaşanıyor bunu hep beraber göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here