Sadakatsiz 17. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz 16. Bölümüyle ekrana geldi. Dizinin son bölümüne Ali'yi yanına çekerek Asya'ya darbe vurmak isteyen Derin'in yapmış oldukları damga vurdu.

0
294

Sadakatsiz’de Ali annesine küserek babası ve Derin’le yaşamaya başladı. Sadakatsiz’in 17. Yeni bölümünden ilk fragman da yayınlandı. Sosyal medyayı sallayan Sadakatsiz’in yeni bölüm fragmanında, Ali’nin yemek masasında söylediği söz Derin’i çıldırtıyor. Derin Ali’ye çok sert şekilde bağırırken Volkan’a yakalanıyor.

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Taro Emir Tekin ve Alp Akar’ın başrollerde oynadığı Sadakatsiz 3 Şubat Çarşamba akşamı 16. Bölümüyle ekrana geldi. Sadakatsiz’in 10 Şubat’ta ekrana gelecek olan 17. Yeni bölümünden ise çarpıcı bir fragman yayınlandı.

DERİN’DEN ALİ’YE BEKLENMEDİK SÖZLER!

Sadakatsiz’in 17. Yeni bölümünde Derin, Ali’ye karşı sınırı aşıyor. Yemek masasında Ali, Derin’in beklemediği bir tepki verince Derin çıldırıyor. Ali’ye karşı sert bir biçimde neden böyle yaptığını soruyor ancak Ali’yi bir hayli korkutuyor.

Derin’in Ali’ye bağırdığı anlara şahit olan Volkan ise büyük şaşkınlık yaşıyor. Gözyaşlarına boğulan Ali, çareyi annesini aramakta buluyor. Asya oğluna yapılanları duyunca ne yapacak?

SADAKATSİZ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Sadakatsiz dizisinin çarpıcı fragmanı sosyal ağlarda da gündeme oturdu. Dizinin izleyenleri Ali, Deren ve Asya hakkında çok sayıda paylaşım yaptı. İşte o paylaşımlardan bazıları.

SADAKATSİZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Ali’nin aldığı karar Asya ile Volkan için yepyeni bir sınav haline gelmiştir.

Ancak Asya oğlu için en doğru adımları atmaya karalıdır.

Derin’in planları Volkan’la arasındaki iplerin gerilmesine sebep olurken, Volkan’ın çözmesi gerekli olan bambaşka sorunlar ortaya çıkar.

Ali’nin içerisine düştüğü çıkmaz büyürken, oğluna yardımcı olmayı isteyen Asya hangi beklenmedik gelişme ile karşı karşıya kalacaktır?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here