Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 50. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı!

Show TV'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın 50. Bölümünden 2. Fragman yayınlandı. Yıldız'ın hamile olduğu haberinin verildiği tanıtımda tüm aile bu müjdeli haberle çok büyük bir sevinç yaşıyor. Poyraz ve Kamer'in kız isteme merasiminde Kuzey'in itirazı herkesi şoke ediyor. Nahide'nin doğuma alındığı anlar dikkat çekerken doğum sırasında Sefer ve Yıldız'ın bayılması izleyenleri güldürüyor

0
309

Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci’nin paylaştığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 6 Şubat Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan 50. Yeni bölümünden 2. Fragman yayınlandı.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK’IN 49. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Engin Ar’ın şikayetiyle tutuklanan Kuzey ve Yıldız, hem içerisine düştükleri durum yüzünden hem de birbirlerinden ayrı kaldıkları için derinden sarsıldı. Kuzey ve Yıldız hapishanede zor anlar yaşarken, karda kaybolan Osman ve Gökçe de kurtulmaya çalışıyordu. Düştüğü için bayılan Osman’ın kendisine gelmesi ile Gökçe derin bir nefes aldı.

Burada Osman’ı ısıtmak ve yalnız bırakmamak için taşıyan Gökçe hemde Osman’ın hayatını da kurtarmış oldu. Yıldız, Kuzey ve pampaları ise Engin Ar’ın şikayetini geri çekmesiyle hapishaneden kurtuldular. Özgürlüğüne kavuşan Kuzey ve Yıldız, Sefer ve Nahide ile beraber tatil planı yaptı. Planları üzerine karavan kiralayan ekip kamp yapmaya karar verdi.

Kamp alanına gelen çiftler burda doğa içinde huzurlu ve keyifli anlar yaşarken başlarına geleceklerden habersizdi. Kamp yapmış oldukları yere gelen bir aile ve çocukları, tüm kamp eğlencesini kaçırınca tatil maceraları sonlandı. Eve döndüklerinde ise Yıldız’ın yaşadığı mide bulantısı herkesi meraklandırdı. Finalde hamilelik testi yapan Yıldız’ın “Ben şimdi hamile miyim?” sorusu ise büyük merak uyandırdı.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğuna Ersoy Güler’in oturduğu Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Cengiz Bozkurt, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi pek çok başarılı isim de rol alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here