Çukur 114. yeni bölüm ön izleme sahnesi fragmanı yayınlandı!

Show TV'de ekrana gelen Çukur'un merakla beklenen 114. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı.

0
129

Düğün heyecanı yaşamakta olan Koçovalılar uzun bir aranın ardından gönüllerince eğlenirken, Damla’nın güzelliği karşısında Cumali şaşkınlığını gizleyemiyor. Kulkan tarafından kaçırılan Efsun’un tehlikede olduğu görülürken, “Yamaç, Efsun’u kurtarabilecek mi?” sorusunun yanıtı merakla bekleniyor.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Nejat İşler, Damla Sönmez, Rıza Kocaoğlu, Burak Dakak ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisinin 114. Yeni bvefatı 1 Şubat Pazartesi akşamı ekrana gelecek.

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yamaç, Çağatay’ın vefatı sonrası nihayet rahat bir soluk alacağını düşünürken Efsun’un evden gittiğini öğrendiğinde çok üzülecek ve hemen onu aramaya başlayacak. Akın ve Yasmin’in düğün hazırlıklarıyla Koçovalılar savaşa kısa bir ara verecek. Koçovalılar’ın uzun bir aranın ardından düzenledikleri ilk düğün gergin bir bekleyişe sebep olacak. Nihayet eve dönme zamanı geldiğini öğrenen Vartolu, Cumali Amca ile beraber Çukur’a yolculuğunda hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacak.

Nefesleri kesen karşılaşmanın sonucu herkesi şaşkınlığa uğratacak.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, Genco Özak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı gibi başarılı oyuncular yer almakta.

Çukur’un merakla beklenen yeni bvefatı Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here