Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. son bölümde nefes kesen final sahnesi!

0
375

Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Pelin Akil ve Sabina Toziya’nın başrollerini paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, 26 Ocak Salı akşamı 180. Son bölümüyle hayranlarıyla buluştu. EDHO son bölümde Ceylan’ın Cihan’ı öldürdüğü anlar nefes kesen.

EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hayriye Çakırbeyli’nin ani kaybı Çakırbeylilerin beraberinde tüm dostlarını derinden sarsmıştır. Hızır Çakırbeyli yasını tutarken bir taraftan da içlerindeki hainin peşine düşer.

Hızır Çakırbeyli annesinin kabrinde vasiyetini yerine getirmek için sabahlarken bir taraftan da haini ortaya çıkarmak için kurmuş olduğu planı devreye sokar.

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ ekibinden Sabina Toziya paylaşımı.

Eşi Ceylan Çakırbeyli’nin de yardımı ile kendine kurulmuş olan pusudan sağ çıkan Hızır Çakırbeyli, diğer bir şokta hainin Ebru çıkmasından yaşar. Ceylan Çakırbeyli’nin daima yanında olan Ebru, ailenin ve yeraltı dünyasının bütün sırlarını bağlı olduğu şebekeye bildirmiştir.

Hayriye Çakırbeyli’nin vasiyetiyle Ebru’ya evlenme teklifi eden Behzat Façalı’ya ise sevenleri durumu anlatmak için plan yapar.

Ebru’nun hainliğini öğrenen Behzat Façalı, sinirini ise evlerine baskın yapan Kaya’dan alır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here