Masumlar Apartmanı 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

TRT 1'in ilgi ile izlenen dizisi Masumlar Apartmanı'nın 19. Yeni bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Masumlar Apartmanı yeni bölümde İnci'nin boşanma davası açtığı Han iyice yıkılıyor.

0
111

İnci’yle buluşan Gülben ise “Biz de o evde birbirini çok seven iki insan görürsek biz de değişiriz belki. Han’a iyi geldiğin gibi bizlere de iyi gelirsin belki” sözleriyle dikkat çekiyor. Gülben’in sözlerinden etkilenen İnci, Han’ın teklifini kabul ediyor ve Safiye’nin de olduğu eve adım atıyor.

Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar’ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı, merakla beklenen 19. Yeni bölümüyle 26 Ocak Salı akşamı TRT 1 ekranlarında olacak. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı’nın yeni bölümüne kendinden boşanmak isteyen İnci’yi geri döndüremeyen Han çok büyük bir yıkım yaşıyor.

İnci’yi sonunda bulan Han ise çok büyük bir yüzleşme yaşıyor. İnci Han’a “Biz evlenince nasıl bir yaşamın bizi beklediğini ve kendi mecburiyetlerini söylemedin bana. Benim istemediğin sen değilsin o ev” sözleriyle tepki gösteriyor. Ancak Gülben’in sözleri üzerine ise İnci geri adım atıyor ve Han’ın ailesiyle beraber yaşamaya karar veriyor.

 

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM ÖZETİ

Han, İnci’nin ortadan kaybolmasıyla perişan bir haldedir. İnci’yi bulmak için çalmadığı kapı kalmaz ancak gayretleri sonuçsuz kalır.

Masumlar Apartmanı 18. Son bölümde Han’ı yıkan İnci gerçeği! Masumlar Apartmanı’nda İnci neden yok? Farah Zeynep Abdullah diziden ayrıldı mı?

Masumlar Apartmanı 18. Son bölümde Han’ı yıkan İnci gerçeği! Masumlar Apartmanı’nda İnci neden yok? Farah Zeynep Abdullah diziden ayrıldı mı?

Han’ın terk edilme travması bu kez daha da kuvvetli tetiklenmiş ve onu karanlığın içerisine, en dibe çekmiştir.

Safiye ise Naci’nin eski eşinin Gülru olduğunu öğrenmenin yıkımı içindedir. Hem en yakın arkadaşından hem de Naci’den gelen ihanet Safiye’nin yeniden içerisine kapanmasına sebebiyet verir.

Naci’nin hastalığını öğrenen Gülru ise pes etmemeye kararlıdır. Naci’ye yaşama ümidi vermek için, hiç beklenmedik birinden yardım istemek de dahil, her yolu dener.

Han için ayrı, Safiye için ayrı endişelenen Gülben, ikisine de yardım etmek için kolları sıvar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here