Çukur 4 Sezon112. Bölüm fragmanı, ilk sahne izle!

Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer almakta. Çukur son bölümde; Yamaç'ın tehlikede olduğunu anlayan Cumali harekete geçiyor. Ayrıca Yamaç ve Çukur'un artık tek hedefi Cengiz Erdenet'i ortadan kaldırmaktır.

0
220

Çukur 111. Son bölümde; Efsun, Yamaç’tan hesap sormaya hazırlanırken, “Çağatay geldi” haberiyle şoka uğruyor. İşte, Çukur 112. Bölüm fragmanı, ilk sahne izlemek için ayrıntılar haberimizde.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yamaç, Erdenetler ile olan intikam savaşını tüm hızıyla devam ettirerek abisi Selim’in intikamını almak için kolları sıvadı. İlk olarak Ogeday’ı kaçırırken hedef yine Cengiz Erdenet oldu.

Yamaç’ın yapmış olduğu bu hamle sonrasında bulunduğu çukurdan çıkmak adına çabalayan Kulkan esasında Ogeday’ın sonunu getirdiğinden habersizdi.

Çukur’da bir başka şokta Nehir’den geldi. Yaşadıklarından bir hayli bunalan ve yaşamının tehlikede olduğunu fark eden Nehir bir veda mektubu yazarak Yamaç’a veda ederek büyük aşkı noktaladı.

Erdenetlerin sonunu getirebilmek adına Koçovalılar çok büyük bir gayretin içine girmiştir. Yamaç emin adımlarla yoluna devam ederken çok büyük bir saldırı hazırlığı içerisindedir.

Nefeslerin tutulacağı bu aksiyon anlarında Yamaç ile Çukur arasında ince bağlar meydana gelecektir. Cengiz ise daha da korumasız kalarak çareyi bir kez daha Çağatay’da bulacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here