Çukur 111. Yeni bölüm ön izleme sahnesi yayınlandı!

Çukur dizisinin merakla beklenen 111. Yeni bvefatınden ilk sahne yayınlandı. Yamaç ve Akın'ın gerilim dolu konuşmasının ekrana geldiği sahnede Yamaç, “Kendinden önce sevdiklerini düşüneceksin!" sözleriyle Akın’ı uyarıyor. Çukur'un yeni bvefatınde Nejat İşler'in canlandırdığı Çağatay Erdenet geri dönüyor.

0
182

Çağatay’ın yeni oyunları ise sürpriz gelişmelere yol açacak. Çukur’da Ogeday’ın vefatınün ardından ise bir Erdenet ailesinden bir ismin daha sonu geliyor. İşte Çukur yeni bölümde yaşanacaklar.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Mustafa Avkıran, Nejat İşler, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisinin 111. Yeni bvefatı 11 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelecek. Çukur yeni bölüme, Nejat İşler’in canlandırdığı Çağatay Erdenet karakteri damga vuracak.

ERDENETLER’DEN BİR KİŞİNİN DAHA SONU GELİYOR

Çukur 4. Sezon 19. Bvefatıyle ekrana gelecek. Erdenetler’in sonunu getirmek için aynı hızla devam etmekte olan Yamaç, bir sonraki hedefe ulaşmak için çok büyük bir saldırı gerçekleştirecek.

Nefesleri kesen bu aksiyon sırasında Yamaç ve Çukur’un başına gelenler merak konusu olacak.

Etrafındaki koruma duvarı gittikçe zayıflayan Cengiz, çareyi Çağatay’ı yeniden safına çekmekte bulurken, Çağatay’ın oyunu sürpriz gelişmelere sebep olacak.

Ogeday’ın vefatı sonrası Cengiz’e öfkeli olan Kulkan, beklemediği biyerden yardım teklifi alacak.

Aksiyon dolu anların sonunda Koçovalılar, Erdenet ailesinden bir ismin daha sonunu getirerek intikamlarına devam edecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’un kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Mustafa Avkıran, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Necip Memilli, Damla Sönmez, Kubilay Aka, Burak Dakak, Hare Sürel, Kadir Çermik, İrem Sak, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ece Yaşar, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ferit Kaya, İlkay Akdağlı, Çağrı Atakan gibi başarılı oyuncular yer almakta.

Çukur merakla beklenen yeni bvefatıyle 11 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here