Çukur’da Nehir’e ne oldu? Çukur’dan ayrılan Hazal Subaşı’dan diziye veda paylaşımı

Çukur'da Nehir karakterini canlandıran Hazal Subaşı son bölümde diziden ayrıldı. Çukur'da Yamaç'tan hamile olan ve düşmanlarından korumak için Yamaç'ı bir eve sakladığı Nehir kaçtı. Yamaç'a bir mektup bırakan Nehir, İstanbul'u terk etti.

0
168

Çukur’un Nehir’i Hazal Subaşı ise diziye veda mesajı paylaştı. Çukur setinden fotoğraf paylaşan Hazal Subaşı “Her şey için çok teşekkür ederim” notunu yazdı.

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’un 4 Ocak Pazartesi akşamı ekrana gelen 110. Son bölümünde Nehir’in veda sahnesi izleyenleri duygulandırdı. Yamaç’tan hamile olan ve Erdenetler’den korunmak için gizli bir evde tutulan Nehir, yanında bulunan Medet’i oyuna getirerek kaçtı. Giderkan Yamaç’a da bir mektup bırakan Nehir, kimsenin kendisini bulamayacağı bir yere gittiğini söyledi. Nehir seneler sonra Yamaç’ın oğlunu görebileceğini de yazdı.

HAZAL SUBAŞI ÇUKUR’A VEDA ETTİ

Çukur 110. Son bölüme Ogeday’ın ölüm sahnesi ve Nehir’in vedası damga vurdu! Hazal Subaşı, Filiz Taçbaş ve Baki Davrak Çukur’dan ayrıldı!

Çukur 110. Son bölüme Ogeday’ın ölüm sahnesi ve Nehir’in vedası damga vurdu! Hazal Subaşı, Filiz Taçbaş ve Baki Davrak Çukur’dan ayrıldı!

Nehir, kendi ve bebeğinin hayatı için kaçtığını belirtti. Bu veda ile Çukur’da Nehir karakterini canlandıran Hazal Subaşı da diziden ayrıldı. Hazal Subaşı son bölümle beraber Instagram hesabından Çukur’a veda paylaşımları yaptı.

Çukur setinde çekilen resimleri paylaşan Hazal Subaşı, “Hoşçakalın. Her şey için çok teşekkür ederim. İyi ki Çukur” diye konuştu.

HAZAL SUBAŞI KİMDİR?

Hazal Subaşı, 2 Mayıs 1996 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyan Hazal Subaşı, 2015 senesinde katılmış olduğu Miss Turkey yarışmasında 3.Seçilmesinin ardından oyuncu olmaya karar vermiş ve eğitimler almıştır.

TRT 1 ekranlarında yayımlanan ve baş rolünü Erkan Meriç ile paylaştığı Adını Sen Koy dizisi ile ilk kez oyunculuk bilgi birikimi yaşamış ve başrol oynayarak ilk çıkışını burda yakalamıştır.

Hazal Subaşı, en son Show Tv’de yayımlanan Çukur dizisinin kadrosunda yer aldı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here