Baba Vanga yine gündemde! İşte 2021 kehanetleri

11 Eylül'ü tahmin eden "kahin" Baba Vanga ile alakalı gündeme bomba gibi düşen bir iddia ortaya atıldı! Kehanete göre 2021 senesinde bir "ejderha" dünyayı ele geçirecek. Ejderhanın Çin kültüründe önemli bir yer tutmasından dolayı, o ejderhanın Çin olduğuna inanılıyor.

0
350

2021 yılına sayılı günler kala, 11 Eylül saldırılarını ve Prenses Diana’nın ölümünü daha önce bilen “kâhin” Baba Vanga’nın kehaneti bir anda gündeme oturdu. Balkanlar’ın Nostradamus’u olarak bilinen, 1996 senesinde hayatını kaybeden ve ölmeden önce 11 Eylül 2001 saldırısı ile alakalı çok enteresan tahminler yürütmüş olan Baba Vanga, bu sefer Çin ile alakalı bir kehaneti yüzünden gündeme oturdu.

Baba Vanga, 2021’de kansere çare bulunacağını, trenlerin uçacağını ve dünyayı “kuvvetli bir ejderhanın” ele geçireceğini söylemiş. İnsanlar “kuvvetli ejderhanın” Çin olduğuna inanıyor.

Daha önce pek çok “kehaneti” ile dikkati çeken Baba Vanga gündeme bomba gibi düşen bir iddiayla yine gündemde. Baba Vanga önceden Donald Trump, Vladimir Putin, Avrupa’da salgın ve Rus nükleer denizaltısı ile alakalı yapmış olduğu “kehanetler” ile gündeme gelmişti. Baba Vanga bu sefer bir “ejderha kehaneti” ile dikkatleri çekti.

21. YÜZYILIN BAŞINDA İNSANLIK KANSERDEN KURTULACAK

İddialara göre, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in önümüzdeki yıl bir suikast girişiminin kurbanı olacak ve Avrupa’da pek çok terör saldırısı düzenlenecek.

Baba Vanga’nın, “Aşırı dinciler ve aşırı milliyetçiler Avrupalı demokrasilere karşı kimyasal silahlar kullanacak.” kehanetinde bulunduğu da iddia ediliyor.

Tüm bu tahminlerin beraberinde Baba Vanga’nın, petrol üretiminde yaşanacak sıkıntılar sebebiyle “trenlerin güneş ışığını kullanarak uçacağı” kehanetinde bulunduğu iddia edildi.

Ayrıca 23.Yüzyıla kadar insanlığın dünya dışı varlıklarla temasa geçeceğini, bu temasın bütün insanlığı derinden etkileyeceğini söylediği iddia edildi.

Doğum ismi Vangelia Pandeva Dimitrova olan Baba Vanga, 31 Ocak 1911 tarihinde Makedonya’da dünyaya geldi. Dünyada milyonlarca insan, Baba Vanga’nın paranormal yeteneklerine sahip olduğuna ikna oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here