Görüntülü konuşma sırasında intihar eden cinsel istismar mağduru modelin annesi de canına kıydı

stismara uğrayan ve 2016'da Audrie & Daisy adlı belgeselde o günden bugüne değin başından geçenleri anlatarak dünya gündemine oturan Daisy Coleman, anne olamayacağını öğrendiğinde yaşamına son vermişti.

0
70

14 yaşında okul arkadaşları tarafından cinsel istismara uğradığı. Kızının acısına dayanamayan acılı anne de kızından 4 ay sonra canına kıydı.

14 yaşında yaşadığı cinsel istismarın belgesel filmi olarak yayınlanmasından sonra 2016 senesinde Cinema Eye ödülünü alan Amerikalı avukat, oyuncu ve yapımcı Catherine Daisy Coleman, geçen Ağustos ayında 23 yaşında erkek arkadaşı ile görüntülü konuşma yapmış olduğu sırada tabancayla kafasına sıkarak intihar etmişti.

23 yaşındaki Amerikalı model ve dövme sanatçısı Daisy Coleman, 2016 senesinde yayımlanan belgeselde, 14 yaşındayken uğradığı cinsel istismarı anlatmış ve dünya gündemine oturmuştu.

Kızının vefatından sonra İngiliz gazetesi The Sun’a konuşan acılı anne Melinda Coleman, kızının ölmeden birkaç gün önce doktora gittiğini ve çocuk sahibi olamayacağını öğrendiğini söylemişti.

Kızının ölümüne dayanamayan anne Coleman da, Daisy’nin ölümünün üzerinden sadece dört ay geçtikten sonra yaşamına son verdi.

Coleman için yayımlanan taziye mesajında, “Melinda yetenekli bir veteriner, sadık bir anne ve eş, ayrıca yetenekli bir vücut geliştiriciydi. Her şeyden çok çocuklarını sevdi veinandı. En yetenekli, tutkulu ve dirençli çocuklardan bazılarını yaratması tesadüf değil” söylendi.

Doktorların kendine seneler önce yaşadığı cinsel istismardan dolayı rahmine zarar geldiğini bu sebeple de hiç bir zaman hamile kalmayacağını söylediklerini anlatan anne, geçen Aralık ayından beri kızının gizli bir hayranı olduğunu ve devamlı mesajlar atarak taciz ettiğinden de bahsetmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here