Şevval Şahin: Sevmiyorsanız profilimde ne işiniz var

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, tatil paylaşımlarıyla tartışma konusu oldu. Ünlü mankenin bazı takipçileri, 'Çok fit' derken, bazıları da 'Çok zayıf' yorumunda bulundu. Şahin, kilogram eleştirilerine, 'Sevmiyorsanız profilimde ne işiniz var?' dedi.

0
101

Son dönemde magazin gündeminin en çok konuşulan isimleri arasında yer alan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, sosyal ağ paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

Sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile Bali’de tatil yapan Şahin bikinili pozlarını takipçileriyle paylaştı.

Ünlü mankenin resimleri sosyal ağlarda tartışma konusu oldu.

21 yaşındaki Şahin’in bazı takipçileri, ‘Çok fit’ derken, bazıları da ‘Çok zayıf’ yorumunda bulundu.

Ünlü manken, kilogram eleştirilerine sosyal ağ hesabından yapmış olduğu açıklama ile yanıt verdi.

Şevval Şahin, konu hakkında şunları söyledi:

Bazı yorumları okuyorum ve hayretler içindeyim gerçekten. Bunları nasıl mantıklı bulup, yazabiliyorsunuz anlamıyorum. Yok ‘Yakıştı mı?’, yok ‘Vücudunu sergilemekten ne anlıyorsun?’… Size ne! Gerçekten size ne… Bali’deyim, yazlık bir yerdeyim. Ajansım için bikinili fotoğraf çekimi yaptım. Daha da çok yapacağım.

Kışlık görünümlerle mi Bali’de fotoğraf çekimi yapayım? Sevmiyorsanız, yanlış buluyorsanız profilimde ne işiniz var? Fitim, böyle daha sağlıklı hissediyorum. Benim vücudum böyle, istesem de zaten kilogram alamam. Kilo almayacağım.

TÜRKİYE’NİN GÜNDEMİNE OTURMUŞTU

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Yiğit Marcus Aral ile pandemiye rağmen düzenledikleri ev partileriyle eleştiri oklarının hedefi olan 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, sonrasındada katılmış olduğu bir programla Türkiye’nin gündemine oturmuştu.

Şahin, kendine yöneltilen, “İstiklal Marşı’nı biliyor musunuz?”, “Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?” ve “Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?” sorularına cevap veremeyerek zor anlar yaşamıştı.

Birçok soruyu yanıtsız bırakan Şevval şahin, “Fahrettin Koca’yı tanıyor musunuz?” sorusuna da “Pas” yanıtını vermişti.

Şahin’in bu sorulara yanıt verememesi sosyal ağlarda gündeme oturdu.

Çıkan haberlerin ardından Şevval Şahin, “İstiklal Marşı’nı okusaydım örnek Türk kadını mı olacaktım? Tavırlardan dolayı rahatsız oldum, okuyamadım. Ben o anların yayınlanmayacağı konusunda söz almıştım fakat yayınladılar, onlara dava açıyorum. Beni bilen biliyor. 6 yaşından beri İngiltere’de büyüdüm. Bütün eğitimimi İngilizce aldım, bazı konuları bilmemem normal. Bu beni daha az mı Türk mü yapıyor? Sanmıyorum.” açıklamasında bulunmuştu.

Pek çok ünlü isim de Şahin’e destek vermişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here