Aldatıldığını düşündü, İstanbul’da otel lobisinde çırılçıplak soyundu

Gelen son dakika haberine göre; Olay İstanbul'da yaşandı. Sevgilisinin kendini aldattığını düşünen genç kadın, izlediği erkek arkadaşının bir otele girdiğini gördü ve her şey otel lobisinde başladı.

0
689

Akşam ilerleyen saatlerde yanından ayrılan sevgilisinin agresif hareketler sergilemesi sonrası bir durum olduğunu sezinleyen Seher, sevgilisini gizlice izledi. Adamın otele girdiğini gören genç kadın, sevgilisinin peşinden otele girdi.

ADNAN GELMEZSE SOYUNACAĞIM’

Resepsiyon görevlisine sevgilisinin adını söyleyerek kaldığı oda numarasını öğrenmeye çalışan genç kadın olumsuz yanıt alınca otel görevlisine bağırmaya başladı.

Genç bayanın yoğun isteği üzerine odayı arayarak durumu anlatan resepsiyonist, Adnan A.’dan görüşmek istemediğine dair yanıt alıp, genç kadına durumu söyledi. Otelden ayrılması istenilen genç kadın ise üstündeki paltoyu çıkartıp, Adnan’ın gelmemesi durumunda soyunacağını belirtti.

OTEL LOBİSİNDE ÇIRILÇIPLAK SOYUNDU

Sabah’tan Dilek Yaman Demir’in haberine göre; otel görevlisi 155 polis imdat hattını arayarak yardım istedi. Genç kadın ise her geçen dakika sonrası kıyafetlerini çıkartmaya devam etti. Çırılçıplak kalana kadar soyunan genç kadın, polislerin gelip müdahale etmesi sonrası paltosunu giydirilerek emniyete götürüldü.

GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

İfadesi alınan genç kadın yaşanan olayı anlattıktan sonra olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Otelden alınan güvenlik görüntüleri delil olarak kabul edilip genç kadın hakkında hayasızca harekette bulunma suçundan dava açıldı. 6 aydan 1 yıla kadar hapsi istenilen genç kadın, Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanacak.

GENÇ KADINA OTEL LOBİSİNDE YAPTIKLARI NEDENİYLE DAVA AÇILDI

Hayasızca hareketlerde bulunmak suçundan dava açılan Seher A. Isimli genç bayanın davası Asliye Ceza Mahkemesinde görüleceği ve 1 yıla kadar hapis cezası alabileceği belirtilirken davayla ilgili erkek arkadaşın taraf olmadığı öğrenildi.

Otel görevlilerinin de konu hakkında şikayeti ve lobiyi gören güvenlik kamera kayıtları soruşturmaya dahil edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here