Hiç utanmadı! Yatak odasına götürüp…

Evinin önünde futbol oynayan çocukları mutfağa davet etti. 'Bilgisayarda oyun oynamak ister misin?' diye sorduğu çocuğu yatak odasına götürdü, birkaç dakika sonra çırılçıplak halde odaya döndü. Rezaletin kahramanı 32 yaşındaki kadın, mahkemede suçsuz bulununca zafer pozu paylaştı.

0
320

İngiltere’nin Gloucestershire kentinde yaşamakta olan Teah Vincent, evinin önünde futbol oynayan çocukları görünce şeytani planını uygulamaya başladı.

32 yaşındaki kadın çocuklara ‘Size su vereceğim’ diyerek evine davet etti. Mutfakta ağırlanan çocuklardan birine kadın “Bilgisayarda oyun oynamak ister misin?” diye sordu.

Teah Vincent’in daveti üzerine çocuk, kendisi ile bilgisayar oyunu oynamak istediğini düşünüp yatak odasına gitti. Çocuğu yatak odasına götürüp yatakta oturmasını isteyip odadan çıktı.

Odadan çıktıktan bir kaç dakika sonra odaya bütünüyle çıplak bir biçimde geri döndü ve yasal nedenler sebebiyle ismi açıklanmayan çocuğa istismarda bulundu. Utanç verici olay yaşanırken, çocuğun arkadaşı aşağı kattaki mutfakta bekliyordu.

32 yaşındaki bayanın ilişkiye girdiği çocuğun olayı babasına anlatmasından sonra, çocuğun babası Teah’ın evine gidip genç çocuklardan uzak durmasını söyledi.

Babanın olayı polise anlatmasından sonra gözaltına alınan Teah, ifadesinde ilişkiye girdiği çocuğun 16 yaşından büyük olduğunu düşündüğünü, aksi takdirde ilişkiye girmeyeceğini söyledi. Teah’ın avukatı mahkemede, çocuğun kadına 16 yaşında olduğunu arkadaşının ise 18 yaşında olduğunu söylediğini belirti.

İngiliz basını, 21 Ekim 2018’de yaşanan olayın ardından mahkemeye çıkarılan kadın için kararın verildiğini ve suçlu bulunmadığını bildiriyor.

Gloucestershire kentindeki mahkemede sekiz erkek ve dört kadından oluşan jüri, bayanın yetişkin olmayan çocukla bilerek ilişkiye girmediğine hükmetti.

Duruşma sırasında, savunma avukatları bayanın suistamil ettiği çocuğun Facebook profilindeki doğum tarihinin 18 yaşında olduğunu dile getirdi.

Kararın ardından sosyal ağlarda zafer pozu paylaşıp kendini destekleyenlere teşekkür eden Teah Vincent, yaşamının en zor iki senesinin geride kaldığını yazdı.

 

İngiliz basınına ise, “Bu hayatımı alt üst etti. Öfkeli ve duygusal hissediyorum. Şimdi hiçbir şey için utanç duymuyorum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here