Günlerdir kayıp olarak aranan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey, çırılçıplak halde ölü bulundu

Kendisinden günlerdir haber alınamayan sosyal ağ fenomeni Alexis Sharkey, Amerika'nın Teksas eyaletinde bir bölgede, çırılçıplak halde ölü bulundu. Sharkey'in annesi, 'Lütfen ailemizin bu acı kaybının yasını tutmamız için bizlere zaman tanıyın' dedi.

0
197

Kendisinden günlerdir haber alınamayan sosyal ağ fenomeni Alexis Sharkey, Amerika’nın Teksas eyaletinde bir bölgede, çırılçıplak halde ölü bulundu. Sharkey’in annesi, ‘Lütfen ailemizin bu acı kaybının yasını tutmamız için bizlere zaman tanıyın’ dedi.

Amerika’da bir süre önce kaybolan Instagram fenomeni Alexis Sharkey, Teksas’ın Houston şehrinde çıplak halde ölü bulundu. Konuya ilişkin açıklamada bulunan Sharkey’nin annesi Stacy Robinault, “Mike ve ben, oldukça üzülerek hepinize bildirmek isteriz ki Lexi’nin cansız bedeni bulundu. Ailemize gösterdiğiniz sevgi ve sarf ettiğiniz nazik sözleriniz için size ne nasıl teşekkür edeceğimizi bilemiyoruz” diye konuştu.

YASIMIZI TUTMAMIZA İZİN VERİN”Annesi Stacy Robinault, “Lütfen ailemizin ve dünyanın bu acı kaybının yasını tutmamız için bizlere bu zamanı tanıyın. Seni özleyeceğiz, canım” dedi.

EŞİNDEN ELEŞTİRİLERE TEPKİSharkey’nin eşi de Instagram’da, destekler için teşekkür ederken, eşinin kaybolmasıyla ilgili olumsuz yorumlarda bulunanlara tepki gösterdi. Tom Sharkey “Eşime ne olduğunu öğrenmek için polise her çeşit yardımı ettim ve telefon görüşmeleri yaptım” ifadelerini kullandı.26 yaşındaki fenomen, son gönderisinde Meksika’nın Tulum kentine taşınma isteğini vurgulayan bir paylaşımda bulunmuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here