Aynı Anda 6 Kadını Hamile Bıraktı Üstüne Düğüne Katıldı

Gece kulübü işletmecisi ve sosyal ağ fenomeni olan Pretty Mike, aynı anda altı kadını hamile bırakmakla gündeme geldi. Daha önce sevgilisine tasma takıp gezdiren adam bu seferde değişik bir olayla gündem oldu.

0
202

Gece kulübü işletmecisi ve sosyal ağ fenomeni olan Pretty Mike, aynı anda altı kadını hamile bırakmakla gündeme geldi. Daha önce sevgilisine tasma takıp gezdiren adam bu seferde ayrı bir olayla gündem oldu.

Nijerya’nın popüler isimlerinden birisi olan Pretty Mike arkadaşlaşının katılmış olduğu partide altı kadınla katıldı. Katıldığı tüm kadınları hamile bırakan Pretty Mike, bir hayli gündem oldu.

Nijeryalı film oyuncusu Uchemb ve Oscar geride bıraktığımız günlerde hayatlarını birleştirmek için evlenmeye karar verdiler. Ülkenin tüm gezi ünlü oyuncunun evliliğine yönelmişken davete katılanlardan birisi bir hayli dikkat çekti. Pretty Mike hamile bıraktığı altı kadınla beraber düğüne katılması düğünden daha fazla dikkat çekti.

En yakın arkadaşının düğüne katılan sosyal ağ fenomeni ülkenin gündemine oturduğu. Birçok alandan eleştiriler alan Pretty Mike bunlara pek aldırış etmedi. Düğünde de tüm gözleri üstünde toplamayı başarabildi.

Pretty Mike düğüne altı hamile kadınla katılmasının ardından sosyal ağ hesaplarından da paylaşımlarda bulundu. Instagram’da 500 binden fazla takipçisi olan Pretty Mike paylaştığı fotoğrafın altına şunları ekledi ‘’Bu 6 bebeğin babası benim’’ diye ekledi.

Pretty Mike’nin altı hamile kadınla düğüne katılması ülkede gündem oluşturdu. Bunların beraberinde takipçilerinden bir hayli eleştiri de aldı. Pretty Mike’ye eşlik eden bayanların kombin içerisinde de olması bir hayli dikkat çekti. Parlak ve renkli giysiler içerisinde düğüne katıldılar.

 

Pretty Mike düğünde çektiği videoyu da sosyal ağ hesapları üstünden paylaşmayı ihmal etmedi. Altı tane hamile olan bayanın göbeklerini sırayla öptü ve sosyal ağlarda paylaştı. Hamile bayanların aşalandığı düşünülmesinden kaynaklı tepki gösterildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here