Üstsüz güneşlenirken gazetecilere poz verdi

Tam bir moda tutkunu olan ve ünlü moda markalarının partilerinde boy gösteren Leydi Amelia, 'kraliyet ailesinin en güzeli' ve 'kraliyet ailesinin en aykırı ismi' olarak da anılıyor

0
77

Son dönemde sosyal ağ hesabından paylaştığı sıra dışı fotoğraflarla da adından söz ettiren güzel bayanın tatil resimleri deprem etkisi yarattı.

İbiza tatilinde görüntülendiğini bile bile üstsüz güneşlenmekten çekinmeyen genç kraliyet üyesi kendini görüntüleyen gazetecelere yalnızca dil çıkardı. Arkadaşlarıyla saatlerle güneşlenen genç leydi, üstsüz denize girdi ve yemek yedi. Lady Amelia’nın bu resimlerina kraliyet ailesinin ne tepki vereceği ise merak konusu.

Leydi Amelia, Kraliçe Elizabeth’in kuzeni Prens Edward’ın torunu. Ayrıca Prens Harry ve Prens William’ın da uzaktan kuzen.

Leydi Amelia, Edinburgh Üniversitesi’nde Fransızca ve İtalyanca eğitimi görüyor. 2016 senesinde bir dergiye kapak olduktan sonra ünlenen genç kadın, ‘Kraliyetin en güzel üyesi’ olarak anılıyor.

Kraliyet üyesi Leydi Amelia Windsor, sosyal ağ hesabı Instagram’da yapmış olduğu paylaşımlarla da İngiliz basınının gündeminde. Instagram hesabından gündelik yaşamından kesitler paylaşan Windsor’un binlerce takipçisi bulunuyor.

Tam bir moda tutkunu olan ve moda ile alakalı davetlerin birçoğunda boy gösteren 22 yaşındaki Leydi Amelia Windsor’un paylaşımları binlerce beğeni alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here