Seks Sonrasında İyi Anılmak İstiyorsanız, Bu Önerilere Kulak Verin! Kadınlar Yatakta Bunlardan Nefret Ediyor!

0
90

Çoğu erkek sekste en iyisinin kendi bildiği ve yapmış olduğu olduğunu düşünür. Diğer erkeklerle kıyaslamak bir tarafa dursun, partnerinin hoşuna gitmeyen şeyleri söylemesine bile dayanamaz! Ama yine de bir yerlerde bilinçli erkeklerin yaşadığına inanıyoruz… Uslu durursak bir gün onları görebiliriz! Şaka bir yana, her iki tarafın da ilişki esnasında sevmediği, hoşuna gitmeyen durumlar olabilir. İşte bayanların seks esnasında nefret ettiği şeyler…

Acele işe kim karışır bilirsiniz!

Hikayelerde bile giriş, gelişme ve sonuç var. Yani ulaşacağınız yer zaten belli ama, bir yavaş! Özellikle erkekler bu konu da kimi zaman çokça aceleci davranabiliyorlar. Direkt sonuca varıp, bayanları asıl tahrik eden yerleri geçiyorlar. Biraz sohbet etmek, iki çift güzel laf söylemek, tatlı öpücükler kondurmak bu kadar zor olmamalı! İki mum falan yakın yahu kimse bir yere kaçmıyor!

Kadınlar hiçbir konu da erkekler gibi değil, bu noktada hemfikiriz. Özellikle seks bayanlar için yalnızca fiziksel bir aktivite asla değil. Ama erkekler kimi zaman bunu rahatlamak için bile yapmak istiyor. Kadınlar için iyi ve uzun tutulan bir ön sevişme, kimi zaman ilişkinin kendinden bile daha çok zevk verir, inanın. Bu yüzden ön sevişmeyi atlama huyunuzdan vazgeçin.

Güzel koku kadar tahrik edici bir şey var mıdır? Tabii ki kişiden kişiye göre değişebilir ama eminim ter kokusunun itici gücünde herkes hemfikirdir! “Ya o sırada kim takar ter kokusunu?” demeyin, belki de sekste düşündüğünüz kadar iyi değilsinizdir; o sırada partnerinizin başka şeyleri düşünecek vakti olabilir!

Her kadın sertlikten ve kabalıktan hoşlanmıyor!

Biliyoruz, en iyisi sizsiniz! Ama her kadın kendine ilişki esnasında küfür edilmesinden, kaba hareketlerde bulunup hoyratça davranılmasından hoşlanmıyor; bilginiz olsun!

Mola vermeyin!

Seks esnasında başka şeylerden bahsetmek, tuvalet molası vermek hele de bir şeyler atıştırmak söz konusu bile olmamalı! Sizin dikkatiniz dağılmıyor olabilir evet ama, çoğu kadın bu durumdan nefret ediyor ve bayanların ilişkiye tekrar odaklanması oldukça zaman alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here