Hamile Kız Arkadaşının Ölümüne Sebep Oldu

Rusya'da akılalmaz bir cinayet olayı yaşandı. Stas Reeflay isimli bir YouTuber, bir izleyicisinin 1.000 dolar teklif etmesi üzerine hamile olan kız arkadaşını, yalnızca iç çamaşırlarıyla balkona kapattı. Moskova soğuğunda hipotermi geçiren kadın, birkaç saat içerisinde hayatını kaybetti. Talihsiz bayanın vefatı, canlı yayına direk olarak yansıdı.

0
208

İnternetten para kazanmaya çalışmak, son yılların trendleri arasında. Bugün bir çok kişi, internetten para kazanmak için elinden geleni ardına koymuyor. Ancak bu durumu yanlış anlama ihtimali olan bir şahıs, para kazanmak uğruna kız arkadaşının vefatıne yol açtı. Üstelik talihsiz kadın, hamileydi. Az sonra okuyacaklarınız, kanınızı donduracak türden…

YouTube ve diğer platformlarda yapmış olduğu yayınlarla para kazanmaya çalışan Stas Reeflay isimli bir Rus, seyircilerinin gazına gelerek hamile olan kız arkadaşını yalnızca iç çamaşırlarıyla balkona kitledi. Rus haber kaynaklarından edinilen bilgilere göre bir izleyici, bayanın balkona iç çamaşırlarıyla kitlenmesi karşılığında 1.000 dolar ödeme yapacağı sözünü vermişti. Bunun üzerine isteneni yapan cani 1.000 doların sahibi olurken, kız arkadaşı ve bebeklerinin de katili olmuş oldu.

İşte kız arkadaşını balkona kitleyerek vefatıne yol açan o YouTuber.

Aslına bakacak olursak Reeflay’in son hamlesi, bir ilk değildi. Daha önce de talihsiz kadına eziyetler eden cani, bir defasında de kız arkadaşının yüzüne biber gazı sıkmıştı. Üstelik biber gazı olayı da yine para için yapılan bir şeydi. Başka bir deyişle hem bu YouTuber hem de takipçileri zaten sadistti. Bu sadizmin sonu ise ne yazık ki hem bir bayanın hem de doğmamış bebeğin vefatıne yol açtı.

Olayın daha da enteresan yanı, bu olaylar yaşanırken Reeflay’in fazlası ile sakin oluşuydu. 28 yaşındaki hamile kadın Valentina Grigoryeva’yı saatlerce, üstünde yalnızca iç çamaşırlarıyla balkona kitleyen adam, süreç boyunca yayın yapmaya devam etti. Bir süre sonra kadını baygın halde bulan, hiçbir şekilde özenmeden taşıyan Rus YouTuber, kadın canını verirken de hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya devam etti. Yayına dair görüntüler, paylaşabileceğimiz türden değil.

Sağlık ekipleri geldiğinde bile yayın devam ediyordu.

Hipotermi geçiren kadını yayında görünecek şekilde yatıran YouTuber, bayanın ısınması için üzerine battaniye örttü. Bir süre daha yayın yapmaya devam etmekte olan Reeflay, bayanın iyi olmadığını anladıktan sonra sağlık ekiplerinden yardım istedi. Bu süreçte de hiçbir şey yapmayıp, bayanın nabzının olmadığını tespit eden ve bunu takipçileriyle paylaşan YouTuber, sağlık ekipleri geldiğinde bile yayına devam etti.

Adli tıp uzmanları tarafından yapılan açıklamalara göre, bayanın ölüm sebebi hipotermi. Yani bayanın vücut sıcaklığı 35 santigrat derecenin altına düşmüş, bu da ölüme yol açmıştı. Olayın üzerine göz altına alınan YouTuber, artık cinayetle suçlanıyor ve soruşturması da devam ediyor. Muhtemelen bu YouTuber, uzunca bir süre hapisten çıkamayacak…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here