Elizabeth Hurley: İşte benim muhteşem ablam

0
86

55 yaşındaki İngiliz oyuncu Elizabeth Hurley, sosyal ağ hesabından ablası Kate ile beraber vermiş olduğu bikinili pozu yayınladı. Hurley, gönderisine, “Ben ve harika ablam… Büyürken hep aynı giysiler giyerdik” notunu düştü.

Oyunculuk ve modellikten sonra tasarımcılığa başlayan Elizabeth Hurley, çok fazla göz önünde bulunmayan ablası Kate ile beraber hazırlamış olduğu ürünlerin lansmanını yaptı.

BEN VE MUHTEŞEM ABLAM”

57 yaşındaki ablası ile benzer bikiniler giyen Hurley, beraber çekilen karelerini sosyal ağ hesabından yayınladı.

Model, gönderisine, “Ben ve harika ablam… Büyürken hep aynı benzer giysiler giyerdik. Bu yüzden gizlice uyumlu olmayı severdik” notunu düştü.

Elizabeth Hurley’in paylaşımı kısa bir süre içinde takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Hurley, geride bıraktığımız haftalarda vermiş olduğu röportajda cilt kanserine yakalanan bir arkadaşının yaşadıklarının ardından, saatlerce güneşlendiği dönemler için pişman olduğunu söylemişti.

İngiliz oyuncu, sokağa çıkarken birle yüksek faktörlü koruma kremleri sürdüğünü belirtmişti.

TEPKİ TOPLAMIŞTI

Öte yandan Elizabeth Hurley, Instagram hesabından paylaştığı resimlerinin bazılarını eski eşi Steve Bing ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Damien’e çektirdiğini söylemiş ve bu nedenle tepki toplamıştı

Hurley, bikini ve mayolarla yapmış olduğu paylaşımları eleştirenlere de “Ben bikini ve mayo tasarlıyorum. Kendi tasarımlarımı da kendim tanıtıyorum. Bunda tartışılacak bir durum yok” diye cevap vermişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here