Yağmur Sarnıç’tan Seren Serengil’e ağza alınmayacak sözler! ‘At suratın mora dönecek

0
116

Yağmur Sarnıç’tan Seren Serengil’e ağza alınmayacak sözler! ‘At suratın mora dönecek’

Seren Serengil bugünkü canlı yayınında “Yağmur, Emre Aşık’a zina yaptı” deyince Yağmur Sarnıç çileden çıktı. Instagram hesabından peş peşe paylaşım yapan Sarnıç, seneler önce söylediği “Bekaretimi anneme inat verdim” sözler yeniden gündem olan Serengil’e ağza alınmayacak sözler söyledi.

Seren Serengil, Söylemezsem Olmaz yayınında Yağmur Sarnıç’ın zina yapmış olduğunı ve Emre Aşık’ı aldattığı için boşanma davası açıldığını söyleyince ortalık karıştı. Mahkemenin kendilerini zina gerekçesi ile değil, şiddetli geçimsizlikten boşayacağını dile getiren Sarnıç, Serengil’i yalancılıkla suçladı.

“MAHKEMEDE HESAP VERECEKSİN”

Dobra açıklamalarıyla adından söz ettiren Yağmur Sarnıç, Instagram hesabının hikaye kısmından yapmış olduğu paylaşımlarda Serengil için şu ifadeleri kullandı:

Kız verengil teyze bir çekemedin be ne kıskanç karısın. Herkesi yedin yedin bitiremedin. Mahkeme zina sebebiyle boşayamıyor bizi zira zina olmadığı için peki sen o koca ağzını yaya yaya bu söylediklerini ispatlayamadığında mahkemede ne hesap vereceksin. Geliyor davalar rahat ol teyze. Ben fazla konuşmayacağım çünkü çok yakında at suratın mora dönecek.

Sarnıç’ın sözleri görenlerin ağzını açıkta bıraktı. Yağmur Sarnıç paylaşımında “Başına vurdu” diyerek imalarına da devam etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here