Sizi aldatan sevgilinizi ortaya çıkarmaya yardım eden modele tehdit

0
100

Kadınların kendilerini aldatan sevgililerini bulmasına yardımcı olan Instagram modeli, erkeklerden ölüm tehditleri aldığını söyledi.
Paige Woolen, sadakatsiz erkeklere mesaj göndererek onları tuzağa düşürüyordu. Ancak 28 yaşındaki model, kendine dikkat etmesi konusunda tehdit içerikli uyarılar almaya başladı.

28 yaşındaki Paige Woolen sadakatsiz sevgilileri ifşa ettikten sonra ölüm tehditleri aldı.
Yaşadıklarını Instagram’da soru-cevap bölümünde anlattı.

Paige’nin aldığı tehditkar bir mesajda “Dikkat çekmeye karar vermeden önce dikkatli ol. Senin gibi, çiftlerin işine karışmaya kalkışan biri ölebilir, dikkat et. Boğazın kesilmiş olarak bulunmak istemezsin. Dışarısı tehlikeli bir dünya” sözleri yer aldı. Paige, rahatsızlık verici olduğu mesajla ilgili ayrıntıları Instagram sayfasında Soru-Cevap bölümünde ortaya serdi.

Paige, kız arkadaşı olan erkeklere mesaj göndererek onları test ediyordu

Paige, kendine gelen mesajı Instagram’da paylaştı
Paige kendini tehlikeli bir duruma sokmuş olmasına karşın durmaya niyeti olmadığını söyledi ve kendini hedef alanlara uyarıda bulunarak “Ölüm tehditleri alıyorum, endişelenecek bir şey yok” dedi.

Paige aldatan eski sevgilileri tarafından rahatsız edilen kadınlara da bazı tavsiyelerde bulunarak bir liste yayınladı. Paige’nin listesi şöyle;

BİR: Onun sizin için neden iyi olmadığıyla ilgili bir liste yapın. Listeyi telefonunuzda tutun ve onu ne zaman özlediğinizi düşünürseniz açıp okuyun.
İKİ: Ailenize ve arkadaşlarınıza mesaj atarak ondan söz etmemelerini isteyin.
ÜÇ: Eğer numarasını engellemek istemiyorsanız adını “POTANSİYEL SPAM” olarak değiştirin.
DÖRT: Neden sizi seçmeyen biriyle olmak istediğinizi kendinize sorun.

Paige çok sayıda takipçiye sahip olmanın internette erkeklerle tanışmayı kolaylaştırmadığını söyleyerek “Biriyle randevuya çıktığımda eğer Instagram sayfamı görmüşse benim önüne gelenle yatan biri olduğumu düşünüyor ki öyle biri değilim. Bazı şeyleri ağırdan almayı ve güven oluşturmayı severim” dedi
Paige’nin @dudeisinthedm adında, kendine uygunsuz mesajlar gönderen erkekleri ifşa ettiği bir Instagram hesabı var. Paige, kendine mesaj atan pek çok erkeğin sevgilisi olduğunu fark ettikten sonra, Instagram’dan bir hikaye paylaşarak erkek arkadaşları tarafından aldatıldığını düşünen kadınlara yardım teklif etti.
Paige Maxim Avustralya için modellik yapıyordu.

Bana mesaj atan erkeklerin birçoğunun kız arkadaşı olduğunu fark ettim” diyen Paige “Bikinili resimleri olan kızlara rastgele DM gönderdiklerini kız arkadaşları biliyor mudur acaba diye merak ettim. Bir hikaye paylaşarak, sevgilisi olan erkeklere DM atacağımı söyledim. Şaşırtıcı şekilde birçoğu cevap vermedi. Bazıları da kız arkadaşları olduğundan sözetti. Yalnızca birkaç tanesi bekar olduğuna dair yalan söyledi” dedi.
Paige bazıları tarafından bir kahraman olarak anılıyor, bazıları ise onu tuzağa düşürmekle suçluyor.
Paige’nin bu hareketi bazılarınca kahramanca anılırken, bazı kişilerin de tepkisini seçti. Paige “Çok tatlı olduğunu düşündüm. Eğer bekarsan buluşalım” mesajını gönderdiği birinden “Yeterince bekarım” yanıtını aldı. Başka biri ise sevgilisiyle olan profil fotoğrafına rağmen kız arkadaşı olmadığını iddia etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here