Nick Jonas’dan eşine: Dünyanın en güzel kadınıyla evliyim

Nick Jonas ile Priyanka Chopra, 2018 senesinde nikah masasına oturmuştu. Evliliklerinin ikinci yıl dönümünü kutlayan çiftten Jonas, düğünden kareleri romantik bir notla paylaştı.

0
154

İki sene önce dillere destan törenle hayatlarını birleştiren 28 yaşındaki Nick Jonasile 38 yaşındaki Priyanka Chopra, evlilik yıl dönümlerini kutluyor. Nick Jonas, Instagram hesabından, Hindistan’da yapılan nikah töreninde çekilen iki resmi takipçilerinin beğenisine sundu.

‘İki senedir en muhteşem, ilham verici ve güzel kadınla evliyim’
Genç şarkıcı, nikah karelerine “İki senedir en muhteşem, ilham verici ve güzel kadınla evliyim. Yıl dönümümüzü kutlu olsun. Seni seviyorum” notunu düştü.

Jonas’ın bu paylaşımına çok sayıda beğeni ve tebrik geldi. Takipçileri çifte ömür boyu mutluluk dileyen mesajlar gönderdi.

Nick Jonas ve Priyanka Chopra’nın ilişkisi başlarda herkesi şaşırtmıştı. Özellikle de aralarındaki 10 yaş fark sebebiyle ilişkinin yürüyeceği şüpheyle karşılanmıştı. Fakat çiftin ilişkisi mutlu bir biçimde devam ediyor.

Aylar önce Today’e bir röportaj veren 38 yaşındaki Priyanka Chopra, mecburi karantina sürecinin, eşi Nick Jonas’la birbirlerine daha fazla yaklaştırdığını söyledi.

Chopra, eşiyle beraber hiç bu kadar uzun zaman geçirmediklerini belirterek bu süreçte yeni evlerine taşındıklarını da anlatmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here